Jiří Dráb

Téma diskuze: Jiří Dráb

Upozorňujeme veškeré účastníky webové diskuze, že svojí účastí na diskuzi nesmí porušit podmínky poskytování digitálních služeb. Všichni účastníci diskuze jsou mimo jiné povinni dodržovat platné právní předpisy (vč. ochrany osobnostních práv jiného).

Pro vstup do diskuze se prosím přihlaste ke svému iPrima účtu.
ver.adamczykova 13.04.2021 20:18

Zas jeden sektář. A ještě se s tím chodí chlubit do televize.

alenatomankova 13.04.2021 19:19

Milý pane Jiří,
dívala jsem se dnes na prostřeno a až s odstupem času jsem ocenila pořad PROSTŘENO z minulého týdne. Jak vy všichni jste se k sobě slušně chovali, to byla radost vidět pět úplně cizích lidí, kteří po celý týden respektovali jeden druhého, nikdo neřekl ani jedno ošklivé slovo proti vašemu odmítavému postoji k vepřovému masu. Jak je to příjemné, když člověk respektuje odlišnost a rozhodnutí druhého člověka, tak by to přece mělo být. Každý jsme originál. Hodně štěstí !

kalif.jk 10.04.2021 23:43

Divný člověk, jsem docela alergický na lidi, kteří mají potřebu poučovat. Prý prasečí maso a dokonce prý obsahuje červy.....Tvl to by potom ovčí a kravské maso, nebo dokonce kozí, nebo slepičí obsahovalo co? Za mě sebestředný namachrovaný howado.

jiri.drab 12.04.2021 12:30

Jak již vysvětluji v komentářích níže - rád nazývám věci pravými jmény a z prasete domácího je tedy prasečí maso (vepř je označení pro vykastrovaného kance a ne vždy se vaří pouze z kastrátů).
Formulace o červech byla při jídle nevhodná, přesnější by bylo uvedení larev a dalších důvodů proč toto maso není kvalitní. Avšak trvám na tom, že larvy svalovce v prasečím (chcete-li vepřovém) mase jsou. Díky nim skončila v nemocnici i matka po snědení karbanátků z restaurace..

dordova.jana 10.04.2021 20:29

Pane Dráb, knihu Příběhy obrácení mám doma a je velimi příjemné spolit si příběh s živou osobou. Přeji vám vše jen to nejlepší.

jiri.drab 12.04.2021 12:18

Děkuji, nápodobně!

madlova.karla 10.04.2021 15:51

Jste sympatak! Zustante svuj!

karolk2 10.04.2021 10:37

Sympatický pan .na to že říkal,že neumí vařit ,nebo že nevaril a přesto se přihlásil do Prostřeno ,,možná reklama .Jídlo vypadalo dobře ..Jedná věc....když on sám nepije alkohol..mohl ale nabídnout přípitek ostatním ,,nebo na co měli chuť.sam může pít čaj .limo ...neznamená ,že on nepije alkohol,že ostatní musí si s ním .....

jiri.drab 12.04.2021 12:17

Děkuji za komentář.
Do Prostřeno jsem se nepřihlásil, ale byl jsem pozván. Pořad jsem neznal a když jsem zjistil, že bych musel vařit, nejdříve jsem účast odmítl. No ale nakonec jste výsledek viděli sami :-)
S tím alkoholem jsem to dříve dělal tak jak píšete, ale pak mi došlo, že když ho sám nepiju, protože vím jak je škodlivý, nechci jeho nabízením ubližovat ani ostatním lidem.

jiri.drab 09.04.2021 20:54

Milí přátelé,
chci vám všem poděkovat za komentáře. Některé byly emotivní, protože jsem mnohé diváky neúmyslně pobouřil, ale vážím si všech komentářů, protože jste mohli dělat něco užitečného a místo toho jste svůj drahocenný čas věnovali nám.
Přeji všem, ať se vám dobře vaří a jste zdrávi 
Jiří

Další příspěvky

reklama