Jiří Kuča a Marika Kučová

Jiří je obchodní zástupce v rodinné firmě ve strojírenství. Marika je na volné noze a věnuje se především jejich blogu, tvoření receptů pro blog, časopisy a klienty.
Vstoupit do diskuse- 67 názorů
Jiří Kuča a Marika Kučová

Dříve pracovala pro firmu ALDO, kde měla na starosti vizuální stránku prodejen. Společně provozují blog Kitchen story a e-shop Manželé v kuchyni. Jiří a Marika mají společně tříletého syna Alberta. Marika pochází ze Znojma a Jiří se narodil ve Frýdku-Místku, pak se s maminkou přestěhoval do Jihlavy. V Jihlavě se také poznal s Marikou a pár tvoří od druhého ročníku na střední škole. V Praze bydlí desátým rokem. Účinkování v pořadu přijali jako výzvu a dobrou zkušenost. Rádi budou připravovat jídlo pro cizí lidi. Pokud by vyhráli, tak by peníze věnovali na podporu rodičů-samoživitelů. Toto menu si vybrali, protože koresponduje s tím, co doma běžně vaří a co mají v kuchařce a na blogu. Snaží se ctít sezónnost a používat ideálně suroviny, které jsou díky tomu v té nejlepší kvalitě. Jako zábavu si připravili pro své hosty kurz barmanství.

Charakter:
Jiří je veselý člověk s pozitivním přístupem k životu. Když se do něčeho pustí, tak to chce mít co nejdřív hotové. Moc si užívá společné chvíle se synem, protože člověk očima dítěte na svět pak kouká jiným pohledem.

Zájmy:
Nejvíc času tráví se synem Bertíkem. Jiří rád hraje tenis, hodně společně vaří pro blog a na Moravě v Horních Dunajovicích rekonstruují chalupu.

Vztah k vaření:
Marika má oba dva rodiče vyučené kuchaře, takže se v kuchyni pohybovala od dětství. Jiří se musel vaření naučit, ale zamiloval si ho.

Chutě:
Jiří má nejraději hovězí tatarák a Marika jahodové knedlíky a polévky všeho druhu.

Nesnáší:
Při stolování jim vadí zbytečné popichování. Každý vaří jinak a je třeba respektovat jeho snahu. Vadí jim hlasité srkání a mlaskání. Marika i Jirka by nikdy nesnědli dršťky.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Yesterday is history, tomorrow is mystery, today is a gift.“

Očekávání:
Týden by si rádi užili.

Vstoupit do diskuse- 67 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!