Jiří Pelikán

Téma diskuze: Jiří Pelikán

Upozorňujeme veškeré účastníky webové diskuze, že svojí účastí na diskuzi přijímají povinnosti a odpovědnost za dodržování pravidel používání webových stránek. Všichni účastníci diskuze jsou mimo jiné povinni dodržovat platné právní předpisy (vč. ochrany osobnostních práv jiného).

Napište svůj názor

Jančaááá (Anonym) 04.08.2019 19:40

Pelikáne, máte plnou hu.bu komunismu, už jste byl s tím trapný, kolik Vám vlastně bylo let? Jsem v domnění, že o tom nemáte ani páry. Raději jeďte někam třebas na Podhájskou nebo k moři, místo hloupého plácání, abyste udělal něco pro tu svoji lupénku.
Jinak je to na bli.tí a osobně bych u Vás nejedla, poz.vra.cela bych se.

Anonymous (Anonym) 04.08.2019 15:29

Zelený mozek nejhrubšího zrna.

Emerald (Anonym) 04.08.2019 11:53

Jiří, ze všech jídel tohoto týdne bych si vybrala to vaše. Dávno si nemyslím, že vepřo- knedlo-zelo je středem vesmíru.
V Thajsku ale nepotřebujete hůlky. Do pravé ruky lžíci a do levé vidličku, kterou si jídlo na lžíci nahrnujete. A to kuře, prosím, na menší kousky, nejlépe bez kostí. Nůž v Thajsku na stole totiž nenajdete.

Jančaááá (Anonym) 04.08.2019 19:42

Věřím Esmeraldo, že by Ti u něj chutnalo. Mohla bys mu zobat z ruky /lupenkové/, je to pfujtajxl.

Emerald (Anonym) 05.08.2019 11:04

Hodnotila jsem výběr menu. Příjemná změna od panenek a šťouchaných brambor.
A ještě jednu radu. Pakliže vám nenabídne někdo tykání, tak se vyká. Tímto projevem prozrazujete svůj (nízký) společenský status.

Jarkaaj (Anonym) 04.08.2019 00:17

Tohle byl dobrý *******

r.kolarsky (Anonym) 03.08.2019 17:14

Oprava: OKUSUJI ZTVRDLOU KŮŽIČKU NA PATÁCH A VYLYZUJI Z CHODIDEL A MEZI PRSTÍKY PO LAHODNÉM SVLÉKÁNÍ PŘILEPENÝCH LEPKAVÝCH PONOŽEK A HLAVNĚ MEZI PRSTÍKY CHUCHVALCE VOŇAVĚ UPOCENÝ LAHODNÝ UDROLENÝ PONOŽKY. KDO TO MA TAKY RAD A KDO MI, OPĚTUJI VYLÝŽE LAHODNÝ ŘITNÍ MAZ Z CHLUPATEHO KONEČNNÍČKKU, NECHŤ SE PROSIM OZVE NA FACEBOOKU Radim Kolářský

R B. (Anonym) 03.08.2019 17:13

Moc krásný a vlářný klučík. Lýzala sála až přelýzla bych mu jeho lahodný konečcníčcek myluji našpulit pusénku a přisát se na lahodnou řiť. Nejj když je krásně mazlavá a plná lanýžů kakaové hmoty a čokoládky a hlavně kaviáru-tedy řitního kaviáru.
Miluji takové zajíčky srnečky a koloušky typu Radim Kolarský a Jiřík Pelikán
Právě si u něj drandím poštěváka a to musím podotknout že mám velice citlivé bradavky a taky můj už zaschlý co měsíc řitní věnec

Zdenda Půlhrách (Anonym) 03.08.2019 17:08

Moc hezký vláčný chlap. Lýznula bych mu kone©ní©ek. Mám pánskou mušličku ráda vláčnou vlhkou a mazlavou i zarostenou. S lahodnymi sušenými hovínky, jako lahodné dárečky cukroví ještě od vánoc. Mlaskám rodidli, blahem u toho když vylyzuji. Naučila sem to i mýho starýho manžela a děti, psa, velblouda, jednorožce i úhoře a vnoučátka, bábrly a dědulu. Taky si při výlyzu přijdou na malá chutná překvapení. A jak budou MLASKAT !!!

Anonymous (Anonym) 03.08.2019 16:08

mysíte, že ten polointeligent má něco v hlavě? ani na práci asi není dobrej, když toho vystřídal neureko, zelenej mozek by mu slušel, ale i ti ho hnali šmejda křivýho

Další příspěvky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama