Jiří si myslí, že je v Prostřeno! vždy někdo nastrčený!

Bývalý voják a řidič Jiří (36) vsadí na thajské menu, vzpírání v posilovně a v hlavě mu klíčí zajímavá teorie o natáčení pořadu.
Jiří Pelikán
Jiří Pelikán
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

REPRÍZA
Ve čtvrtek dojde na prvního z vařících mužů. Jiří je bývalý profesionální voják, má spoustu zážitků a je docela zvyklý se o sebe postarat. Ani on to ale nebude mít jednoduché, ne všechna děvčata dorazí v dobré náladě, hlavně Bára nezapomněla na svůj nevydařený včerejšek. A u stolu bylo Jirku docela slyšet, rád rozebírá jídlo i Prostřeno!, na které se často dívá a o kterém si myslí, že je tam spousta věcí nahraných a zinscenovaných. Třeba prý podplacení taktici… Je to snad tentokrát Bára nebo kdo vlastně? Jiří chce natáčení pěkně prozkoumat zevnitř.

Ve čtvrtek by ale přece jen chtěl uspět a zaujmout svým vařením. A to se mu uprostřed knedlíkového týdne s hotovkami povede, i když občas musí upozornit Báru, aby už u stolu přestala řešit včerejšek a soustředila se na jeho thajské menu.

Podívejte se, co si Jiří myslí o Prostřeno!:

Prostřeno! XVII (84): Nastrčený člověk - Prostřeno!
Prostřeno! XVII (84): Nastrčený člověk

O hlavním chodu sice sám prozradí, že i jeho „kuře nasladko“ je taková à la retro „čína“ někde z hloubi osmdesátek, ale to nevadí, hlavně když návštěvě chutná. A chutná… Předtím soupeři v Jiřího domě absolvovali návštěvu posilovny, kde si mohli zkusit, kolik toho vleže unesou. Předkrm byl jen lehký a vegetariánský, šlo o smažené tofu s arašídovou omáčkou. A thajská byla i kuřecí polévka Tom Kha Gai, která všem chutnala, nejvíce asi Anežce, která by si klidně přidala, kdyby se nestyděla. Klidně mohla, stejně si s ostatními nezacvičila.

Podívejte se na Jirkovo kuře na sladko:

Prostřeno! XVII (84): Kuře na sladko - Prostřeno!
Prostřeno! XVII (84): Kuře na sladko

Smažený banán v kokosovém těstíčku s domácí vanilkovou zmrzlinou byl rovněž z Asie, jen zmrzlina v mrazáku Jiřímu lehce zhrudkovatěla. Včera se bavil nad Bářiným nepovedeným výkonem on sám, dnes si z Jirky utahuje Bára. Co hostiteli nakuká?

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Reklama
Reklama