Jiří Zavřel

Téma diskuze: Jiří Zavřel

Upozorňujeme veškeré účastníky webové diskuze, že svojí účastí na diskuzi přijímají povinnosti a odpovědnost za dodržování pravidel používání webových stránek. Všichni účastníci diskuze jsou mimo jiné povinni dodržovat platné právní předpisy (vč. ochrany osobnostních práv jiného).

Napište svůj názor

petra.pirkova 26.07.2019 23:34

Brouk Pytlik. Dela, ze zna svetove kuchyne a pritom nevi vubec nic. A v Italii se vsude dava parmazan bokem a kazdy si dochuti jidlo podle vlastvni chuti!

sladká tečka (Anonym) 24.07.2019 15:19

Tento chlapec mi leze na nervy. Je to chudák s velkým komplexem. Chytrej možná je, ale vzdělání má tragické, ješitné a zpátečnické. Mám za něj doma u obrazovky pocit studu. Nezajimá mě, co způsobilo jeho tragikomickej život, ale určitě bych mu přála, aby si to vyřešil a přestal se chovat jako *****.

Trixolorodaran (Anonym) 13.07.2019 20:11

on je král vy mrdky!!!

Petr159051 (Anonym) 13.07.2019 16:11

Miluji Hnědo-Indský čokoládový řitní oka. Čím větší umatlanejší s oříšky lanýži olepeny kyškou a řitní mázem, tím hlouběji vylyzuji do hloubky a u toho drndim i řitní prostatu.

Hany Pátková (Anonym) 13.07.2019 16:05

Nádherný klučík, lyznul bych mu řitní máz a vymlsával bych Jiříkovi Zavařeninovi lahodný mazlavý fetivý KoNneČčníčČeK Miluji tyhle zajíčky a čpavě fetivje vonící koloušky. U vymlsavaní ŘITNÍHO věnce mlaskám koulema podpažím a a roztahaným výtrusníčkem! Nejen teď si do mého pevného a malinkého zadečku strkám čtyři prstíky až nadoras a ta slst. Kdo chce olízat PRSTÍKY. HLASTTE SE NA MEM FACEBOKU Radim Kolářský

rkolarsky (Anonym) 13.07.2019 15:57

Oprava: OKUSUJI ZTVRDLOU KŮŽIČKU NA PATÁCH A VYLYZUJI Z CHODIDEL A MEZI PRSTÍKY PO LAHODNÉM SVLÉKÁNÍ PŘILEPENÝCH LEPKAVÝCH PONOŽEK A HLAVNĚ MEZI PRSTÍKY CHUCHVALCE VOŇAVĚ UPOCENÝ LAHODNÝ UDROLENÝ PONOŽKY. KDO TO MA TAKY RAD A KDO MI, OPĚTUJI VYLÝŽE LAHODNÝ ŘITNÍ MAZ Z CHLUPATEHO KONEČNNÍČKKU, NECHŤ SE PROSIM OZVE NA FACEBOOKU Radim Kolářský

rkolarsky (Anonym) 13.07.2019 15:49

Já chci taky Radečku Sahulo. Jestli ti nevadí že u s*e*x*u velmi ale velmi fetim funím a hekám, i se značně potím. Mou láskou je srkání a strkání do mazlavého chlupatého konešníšku velmi upocený nohy s chlupatymi prstíky. Ty hezký šimrají. Velice rád opisují nehtíky na nohou a ztvrdlou kůžičku na patách. TAKY MAM NEJRADEJI HEZKY SMRADLAVE PONOZKY. TY KRÁSNĚ SVLEKAM S CHODIDEL KDE JE LAHODNÉ JAK LEPÍ A VYLYZUJI ZBYTKY PONOŽEK NA NOHOU A MEZI PRSTÍKY CHODIDLECH.

Avores (Anonym) 17.07.2019 16:35

Já ti pošlu ponožky manžela po službě, to si zaňufáš :D

radeksahula (Anonym) 13.07.2019 15:38

Už mi nestačila moje ruka,

našel jsem si hóšu kluka,
teď ho každej večer - tvrdě šukáám.

Jmenuje se Jiříček, a
má túúze lýzatelnej výtrusníček
pod náporem mýho údu jeho pr.d.el puká
To jsou slastná muka..
Prej ho vzr_!ušu_je a láká,
když mu moje péro hubu zcáká,
když můj vocas jeho řitní otvor kuchá.
On Jiříku můj, tak stůj neodcházej do dáli, vždyť víš, jak mám rád pánský konečníčkový kaďály

Ohh OH, hošánečku můj, tak stůj neodcházej do dáli, vždyť víš, jak mám rád pánský hnědo Indský čokoo

Lili (Anonym) 13.07.2019 12:39

Nojo Češi závistivý každýho jen pomlouváte se podívejte na sebe

Další příspěvky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama