Jitka Melicharová

Jitka vystudovala Technickou univerzitu v Liberci, obor podniková ekonomika. Předtím studovala střední školu gastronomie a služeb, obor hotelnictví a turismus. Pracovala jako vedoucí výrobního týmu automotive a poté měla s kamarádkou restauraci. Nyní je na mateřské dovolené.
Vstoupit do diskuse- 121 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Po studiu na vysoké škole studovala ještě rok na jazykové škole angličtinu. Pak pracovala dva roky ve fabrice a poté si s kamarádkou splnila sen a pořídila si restauraci. Po třech letech a nepříznivých podmínkách provoz ukončily a začaly s kamarádkou společně uklízet a měly úklidovou firmu. Poté otěhotněla. Po mateřské by se k úklidové firmě ráda vrátila.

S partnerem Martinem mají dvě děti – syn Jindřich (2 roky) a dcera Karolína (8 měsíců). Při sledování pořadu Prostřeno! si vždy říkala, jaké to je asi v takové situaci, a chtěla si vyzkoušet na vlastní kůži uvařit své oblíbené jídlo. Vždy ji rozčilovali účinkující, co se dle jejího názoru nechovali fér, a ona si vždy říkala, jak by se asi v takové situaci chovala ona. Pokud by vyhrála, vzala by rodinu k moři. Jako zábavu si připraví malování a hádání jídel (partner připraví kartičky s názvy jídel, aby mohla hrát i ona – každý si vytáhne kartičku, bude malovat a ostatní budou hádat). Jídla pro menu si vybrala, protože si myslí, že by mohla hostům chutnat a dají se stihnout v daném časovém limitu.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, společenská a temperamentní.

Zájmy:
Nyní se věnuje převážně dětem a domácnosti. Dříve ráda lyžovala, jezdila na dětské tábory jako vedoucí a baví ji výlety. Ráda rybaří s partnerem.

Vztah k vaření:
Vaření ji baví nejvíc, pokud jejím strávníkům chutná.

Chutě:
Ráda připravuje polévky a dezerty. Má ráda skoro vše.

Nesnáší:
Moc nemusí houby, játra a aromatické sýry.

Motto:
V životě se neřídí žádným mottem.

Očekávání:
Doufá, že hosté budou v její hostitelský den spokojeni.

Vstoupit do diskuse- 121 názorů

reklama