Jitka Veselá

Jitka má vystudovanou vysokou školu (University of Georgia v USA) obor komunikace. Žila v Americe, protože hrála závodně tenis.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Po návratu pracovala ve fitness společnosti Holmes Place v oblasti vyššího managementu a HR. Nyní pracuje v rodinné firmě s manželem – mají cestovní kancelář ITALIA SKI. S manželem mají sedmiletá dvojčata a doma jim dělá společnost jedenáctiletá fenka hovawarta. Její rodina má ráda sport a společně jezdí na kole, na vodních lyžích a zimních lyžích. Rádi vaří, jí a pijí dobré víno s přáteli. Jitka má ráda cestování a objevování nových chutí. S přáteli často pořádají různé sešlosti a grilování. S manželem jim to společně v kuchyni jde. Přihlásila se sama, protože si chtěla vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je vařit před televizní kamerou. Pokud by vyhrála, tak by si zašla s rodinou do dobré restaurace a koupila by si nové nádobí a židle se stolem na terasu. Jako zábavu si pro své hosty připraví rychlokurz pečení chleba z domácího kvásku – vedení kvásku, příprava chleba a ukázka domácího chleba.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je extrovert. Je velmi otevřená a přímá. Je cílevědomá a přátelská. Sama k sobě je někdy velmi náročná a kritická, ale život ji učí trochu zpomalovat. Většinou je veselá a má ráda lidi kolem sebe, ale občas potřebuje i klid sama na sebe. Ráda čte a vzdělává se.

Zájmy:
Jitka je sportovně založená – dříve hrála závodně tenis a nyní se věnuje s manželem vodnímu lyžování. V zimě jezdí na hory a lyžují tam. S rodinou jezdí často na různé výlety na kole. Ráda vaří a jí a zajímá se o nové recepty a techniky ve vaření.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah a nyní v této těžší době jí vaření pomáhá relaxovat a odpočívat. Ráda vaří na přání svých dětí a manžela.

Chutě:
Baví ji připravovat asijská jídla, ráda zkouší nové recepty, kterými se inspiruje třeba v restauraci. Nově peče chléb z domácího kvásku a učí se této technice. Má ráda vše kromě smradlavých sýrů. Nejraději je, když se jí podaří zpracovat všechny zbytky, protože nerada vyhazuje jídlo. Největší radost jí udělá, když se ráno podívá do lednice a z toho co tam najde vykouzlí dobré jídlo.

Nesnáší:
Nejí sýry se zelenou plísní. Nikdy by nesnědla ústřice, syrové krevety, kraby apod. (tepelně upravené je má moc ráda, ale syrové by nepozřela). Při stolování jí vadí, když si lidé vymýšlí a nejí hodně věcí – pak je těžké jim vyhovět a vařit pro ně.

Motto:
„Všechno špatné je pro něco dobré.“ „Co tě nezabije, to tě posílí.“

Očekávání:
Ráda by se dobře najedla a sama sebe neztrapnila – doufá, že zvládne pohostit své hosty.

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama