Jolana Dytrychová

Jolana má střední školu s maturitou. Pracuje u Vězeňské služby České republiky.
Vstoupit do diskuse- 279 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je rozvedená a žije ve společné domácnosti s přítelem, oba dva pracují ve Vežeňské službě ve Věznici Kynšperk nad Ohří. Jolana má dvě dcery – Petra (26 let), Denisu (25 let) a je babičkou tří vnuček – Natálky (7 let), Adrianky (5 let) a Leontýnky (8 měsíců). Petřin přítel má dvě děti z předešlého vztahu. Do pořadu ji přihlásila dcera, protože má ráda jídlo, které Jolana vaří. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na rekonstrukci bydlení. Jako zábavu si pro své hosty připraví hádání profesí. Své menu si vybrala, protože je oblíbené u její rodiny,a tak jím chce oslnit i soutěžící.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, veselá a nekonfliktní.

Zájmy:
Hodně času se snaží věnovat své rodině. Ráda cestuje a baví ji toulky přírodou.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah – vaří ráda a často.

Chutě:
Vaří vždy podle chuti své rodiny, nemá žádná jídla, který by vařila raději. Mezi její oblíbená jídla patří knedlo, vepřo, zelo.

Nesnáší:
Nejí moc exotická jídla a nikdy by nesnědla červa, hada nebo brouka. Při stolování jí vadí mlaskání a další neslušné zvukové projevy.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Co tě nezabije, to tě posílí.‘‘

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti, dobrou zábavu, lidi, které potká, a nové chutě.

Vstoupit do diskuse- 279 názorů

reklama