Jolana Mitasová

Jolana studovala na konzervatoři v Českých Budějovicích obor klasická kytara. Poté pokračovala na Vyšší odbornou konzervatoř v Českých Budějovicích ve stejném oboru.
Vstoupit do diskuse- 173 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

 

Nyní studuje na VŠTE v Českých Budějovicích řízení lidských zdrojů. Pracuje jako učitelka kytary a hudební teorie a jako baristka v kavárně. Od dětství se věnuje hudbě, a proto i studovala konzervatoř. Je dobrovolníkem v YMCA Jindřichův Hradec, což jí v životě přineslo mnoho zajímavých zkušeností. Po maturitě odjela do Londýna na čtyři měsíce, kde pracovala v kavárně na King’s Cross. Momentálně by ráda uskutečnila cestu do Kanady. Vařit bude v bytě své sestry. Má tři sourozence. Do pořadu se přihlásila sama, chtěla zažít něco nového. Pokud vyhraje, tak peníze použije na cestu do Kanady. Jako zábavu pro své hosty zazpívá s kamarádkou.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je extrovertní typ člověka a někdy bývá hodně hlasitá. Vyhledává zajímavé situace a zábavu s přáteli. Ráda si zajde na koncert a tráví čas se svými sourozenci.

Zájmy:
Jejím velkým koníčkem je dobrovolnictví. Zajímá ji tetování. Ráda cestuje, tráví čas s přáteli. Ráda čte, luští křížovky a pije hruškovici. Snaží se najít nejlepší hruškovici v jindřichohradeckých hospodách.

Vztah k vaření:
Vaří od dětství, protože mamka potřebovala, aby jí se sourozenci pomáhali.

Chutě:
Ráda připravuje jídla bez masa. Má ráda v podstatě vše. Miluje hranolky – v těch by se nejraději „vykoupala“.

Nesnáší:
Nejí vnitřnosti a ani by je nikdy nesnědla.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Buď dobrý až do smrti.“ a „Nesmí být nuda, nesmí to být vězení.“

Očekávání:
Těší se na nové zážitky a možná i nové přátele.

Vstoupit do diskuse- 173 názorů

reklama