Josef Imrich

Josef je vyučený kuchař a číšník. Živí se jako hudebník – houslista. Josef je podruhé ženatý a s manželkou čekají potomka.
Vstoupit do diskuse- 85 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Z prvního manželství má dceru, které je 8 let. Byl osloven do tohoto speciálu a rád ukáže folklor a vše s ním spojené. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na výbavu pro miminko, které čeká jeho žena. Jako zábavu si pro své hosty připravil nakládání hermelínů, doprovázené o zpěv a hru na hudební nástroj. Tato jídla si vybral tak, aby je zvládl připravit na dvouplotýnkové varné desce, co má doma. Vybral česká jídla, která má nejraději.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je klidný, ale umí se vztekat, když na to přijde.

Zájmy:
Rád chodí běhat a dbá o svoji fyzickou kondici. Jeho hlavní zálibou a prací je hudba – folklor – Vojenský a umělecký soubor Ondráš pod Ministerstvem obrany ČR. Je občanský zaměstnanec – působí v tomto souboru od roku 2006, tedy 15 let, a to jako houslista a primáš v jedné ze dvou cimbálových muzik.

Vztah k vaření:
Vaří rád a často, nejraději poctivá česká jídla.

Chutě:
Má rád víc jídel – nemá jen jedno oblíbené. 

Nesnáší:
Nevyhledává kozí sýry a skopové maso. Nikdy by nesnědl chobotnici, škeble nebo ústřice.

Motto:
Nemá motto, kterým by se v životě řídil.

Očekávání:
Těší se, že si celé natáčení užije.

Vstoupit do diskuse- 85 názorů

reklama