Josef Laštovička

Josef, který vystudoval v Olomouci vysokou školu obor rekreologie – management životního stylu a volného času, působí jako výživový konzultant.
Vstoupit do diskuse- 601 názorů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nedávno začal pracovat i na farmě, kde se pěstuje bio zelenina. Má za sebou hodně zaměstnání - pracoval jako editor videí, fotograf, na německé lodi uklízel toalety a stavěl chladicí systémy v halách. Cestoval, strávil měsíc v Peru a tři měsíce na Bali. Žil tři roky v americké „zóně dlouhověkosti“ v Loma Linda, kde přijal rostlinnou stravu a věří, že díky tomu mohou být lidé zdravější, veselejší a šťastnější. Josef žije se svojí přítelkyní a kočkou v Olomouci, v bytě 1+1.

Charakter:
Prý pozitivní, flegmatický a vážnější než dříve.

Zájmy:
Rád jezdí na kole, na snowboardu, hraje na kytaru a na piano – rád tvoří hudbu.

Vztah k vaření:
Vařit moc neumí, protože to nepotřebuje a považuje to za zbytečné. Často jí jen jednoduchou rostlinnou a syrovou stravu, ale soutěž je pro něj výzva, protože s ovesnou kaší, hromádkou celozrnné rýže a zeleniny nebo s červenou čočkou by u svých hostů asi moc nepochodil.

Chutě:
Mezi jeho oblíbená jídla patří v létě meloun a v zimním období má rád různé kaše se semínky a ovocem na snídani. Jí jen rostlinnou stravu, asi dvakrát měsíčně sní také nějaké pečivo.

Nesnáší:
Živočišné výrobky, klasické sladkosti, tatarák, mléčné výrobky. Při společném stolování mu vadí mlaskání, krkání a kouření.

Motto:
TICHO!

Očekávání:
Do Prostřeno se přihlásil, aby mohl lidem ukázat, že se dá jíst a žit pouze na rostlinné stravě. Těší se, že „vzbudí rozruch a hodně blbých řečí“. Doufá, že hodně lidem ukáže, jak jíst zdravě a cítit se skvěle. Zároveň bere svou účast i jako zpestření vlastního života.

Vstoupit do diskuse- 601 názorů
Reklama
Reklama