Josef Zábranský

Čtvrtý hostitel Josef má středoškolské vzdělání v oboru mechanik-elektronika. Pracuje jako elektroúdržbář, žije s přítelkyní a mají spolu sedmiměsíčního syna.
Vstoupit do diskuse- 225 názorů
Josef Zábranský

S rodinou chodí na různé procházky, hodně volného času se snaží trávit s dítětem a partnerkou. Josefa do pořadu přihlásila kolegyně z bývalého zaměstnání, protože si myslí, že umí dobře vařit. Pokud by vyhrál, tak by dovybavil synův pokoj a zbytek peněz by uložil na horší časy.

Charakter:
Prý pozitivní, usměvavý kliďas. Přátelé o něm říkají, že je rýpal, ale on si to o sobě nemyslí. Rád jen říká věci na rovinu tak, jak to cítí.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je literatura. Má rád různé druhy čajů, doma má velkou sbírku. Věnuje se posilování a chodí na volejbal. Rád hraje deskové a počítačové hry.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi pozitivní vztah, vaří téměř každý den. Nejčastěji moderní lehká jídla, často zkouší nové recepty a nebrání se ani české klasice.

Chutě:
Mezi jeho oblíbená jídla patří italské rizoto, telecí líčka a svíčková od tchyně.

Nesnáší:
Křenovou omáčku a mlékovou polévku. Při stolování mu vadí srkání a mlaskání.

Motto:
S úsměvem jde všechno lépe.

Očekávání:
Těší se na nové lidi, které potká, a na nové zkušenosti s vařením pro cizí hosty. Sám sobě chce dokázat, že vše zvládne bez komplikací.

Vstoupit do diskuse- 225 názorů

reklama