Jozef Línek

Jozef pochází ze Slovenska, kde vystudoval střední odbornou školu s maturitou. Pracuje jako číšník.
Vstoupit do diskuse- 1270 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

S manželkou Adélou má syna Štěpána, kterému je 15 měsíců. Nejdřív do České republiky přišel za prací a pak potkal svou ženu a usadil se zde. Do pořadu ho přihlásila jeho manželka, protože prý dobře vaří. Původně měl vařit už před dvěma měsíci, ale na poslední chvíli musel ze zdravotních důvodů účast odmítnout a vařila místo něj jeho žena. Tentokrát se těší, že to vyjde a týden si užije. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na opravu zubů. Jako zábavu si pro své hosty připravil střílení ze zbraně na zahradě.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je tvrdohlavý, vznětlivý, divoký, dobrosrdečný, obětavý a aktivní.

Zájmy:
Mezi jeho koníčky patří oprava elekroniky (kávovary, televize). Rád se schází se svými přáteli, věnuje volný čas rodině a v létě ho baví grilování.

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah – doma vaří minimálně dvakrát týdně.

Chutě:
Rád připravuje brynzové halušky a vepřovou směs se zeleninou. Mezi jeho oblíbená jídla patří výpečky se zelím a knedlíkem. Také mu chutná guláš a svíčková na smetaně.

Nesnáší:
Nemá rád těstoviny, kuřecí maso a smažený sýr.

Motto:
V životě nemá motto, kterým by se řídil.

Očekávání: Těší se na novou zkušenost, nové lidi, které potká, a je zvědavý, jak pobíhá celé natáčení.

Vstoupit do diskuse- 1270 názorů

reklama