Kamila Gräf

Kamila vystudovala gymnázium, které zakončila maturitou. Pracuje jako specialista podpory prodeje na obchodním oddělení v telekomunikační společnosti.
Vstoupit do diskuse- 159 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dříve pracovala jako operátorka v call centrech. Žije sama se svojí dcerou Kristýnkou (9 let) a pejskem Maxem. V Praze žije čtvrtým rokem, původem je z Ústí nad Labem. Do pořadu ji doporučila kamarádka, protože ví o Kamile, že se zajímá o zdravá jídla a cvičení. Pro Kamilu je to výzva a ráda pozná, jak probíhá natáčení.

Ráda se také potká s novými lidmi, kteří mají podobné zájmy jako ona, a bude ráda, když od nich získá inspiraci. Pokud vyhraje, peníze použije na dovolenou s dcerkou. Jako zábavu si pro své hosty připraví sestavování zdravé skleničky na následující den (dostanou granolu, skleničky, jogurt atd.) – můžou si to připravit a odnést domů. Jídla pro menu si vybrala, protože je má sama ráda – ale připravuje je ve zdravější variantě. 

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, empatická, klidná a nekonfliktní.

Zájmy:
Jejím velkým koníčkem je sport a pohyb – chodí běhat, cvičí fitness, HIIT i skupinový bodypump, pilates, jógu a stretching. S dcerou a pejskem chodí ráda na procházky. Společně jezdí na kole a objevují památky. Baví ji pečení. 

Vztah k vaření:
Vaří ráda a ráda peče zdravé varianty. Snaží se používat základní suroviny, které nejsou dostupné v klasických obchodech. 

Chutě:
Má ráda ovoce, zeleninu, obiloviny, luštěniny, maso, mléčné výrobky a čokoládu. Má ráda česká jídla, ale i italská, mexická, indická i japonská. Ráda ochutnává nové chutě. 

Nesnáší:
Nemá ráda tlačenku, jitrnice, prejt, kotlety, krkovici, ovarové koleno a další tlusté maso. Nejí vnitřnosti, ovčí sýr, římský salát. Nikdy by nesnědla dršťky, ovar a zabijačková jídla. 

Motto:
V životě se řídí mottem: „Dokud se nenaučíš létat, musíš v tom umět chodit.“

Očekávání:
Svou účast nebere jako soutěž, ale spíš jako poznání nových tváří, možnost ochutnání nových jídel, které ještě neměla, a získání nové inspirace.

Vstoupit do diskuse- 159 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!