Karel Weiss

Karel vystudoval pedagogickou školu obor veřejnoprávní činnost. Dále pokračoval ve studiu na VOŠ Sokrates – obor obecně právní činnost.
Vstoupit do diskuse- 117 názorů
Karel Weiss

Pracoval na sadových úpravách, fakturant v německém jazyce ve firmě Siemens a v masokombinátu v Belgii. Nyní je zaměstnán jako strojník ve firmě, která se zabývá výrobou papírových pytlů. Je bezdětný a bez závazků. Přihlásil se, protože sám sobě dal slib, že bude po třicítce překonávat své hranice a nebaví ho stát na jednom místě. Rád vaří pro ostatní lidi. Svou účast bere jako další životní zkušenost a rád pozná i charaktery lidí, se kterými se sejde u jednoho stolu. Pokud by vyhrál, tak by část peněz rozdělil mezi soutěžící, kteří budou hrát fér. Zbytek peněz by použil na rybářskou výbavu anebo na studium. Toto menu si vybral, protože je lehké a zdravé. Počítá i s možností, že by byl mezi ostatními vegetarián a tak by změnil pár věcí a bylo by menu vhodné i pro něj. Jako zábavu si připraví výrobu šperků.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je pracovitý, přátelský, tolerantní a má smysl pro humor. Je pořádný, dochvilný a trochu flegmatik.

Zájmy:
Ve volném čase jezdí na kole, chodí rybařit a baví ho vědomostní kvízy. Rád se učí věci nazpaměť. Baví ho hrát kulečník a trávit čas se svými přáteli.

Vztah k vaření:
Vaří moc rád, ale je to spíš klasika. Nemá moc času na dlouhé vaření. Pro své soupeře si připraví lepší jídla.

Chutě:
Má rád klasiku, maso, steaky a sushi.

Nesnáší:
Nejí vepřová játra, chilli a pálivá jídla.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Chovej se tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě.‘‘

Očekávání:
Těší se, že bude mít možnost jaké to je vařit před televizní kamerou a jaké to je hostit cizí lidi, poznat jejich životy a sledovat jejich chování a reakce při natáčení.

Vstoupit do diskuse- 117 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!