Karin Priesnitzová

Karin pracuje u firmy, která vyrábí dětskou obuv. Nyní je na mateřské dovolené a letos začala dálkově studovat střední školu společného stravování, protože by se ráda v budoucnu věnovala vaření a jídlu.
Vstoupit do diskuse- 642 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

S manželem je asi deset let, ale svatbu měli teprve před pár měsíci. Společně mají dvě děti – dcera 9 let a syn 2,5 roku. Sama neví, proč se přihlásila – viděla výzvu a celé to byla velká náhoda nebo možná osud. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na opravu stropu v dětském pokoji a synovi by koupila novou postel. Jídla pro menu si vybrala, protože jsou rychlá, jednoduchá a zdravá. Jako zábavu si pro své hosty připraví výrobu vatových koleček na odličování.

Charakter:
Sama sebe popsat neumí, ale její přátelé o ní tvrdí, že je vstřícná a střelená.

Zájmy:
Jejím velkým koníčkem je sport a zajímá se o zdravou výživu. Má ráda ruční tvoření – kreslení, vyrábění, focení a tvorbu videoklipů. 

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah – vaří ráda a často. 

Chutě:
Snaží se jíst vše, co by se jíst mělo – maso, sacharidy, zeleninu, ovoce a mléčné výrobky. Mezi její oblíbená jídla patří řízek z trouby, bramborová kaše a zeleninový nebo zelný salát.

Nesnáší:
Nemá ráda mastná a tučná jídla. Nikdy by nesnědla hmyz.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Nikdy se nevzdávej svých snů.“ Motto přidává k obrázku který ji motivoval deset let. 

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti, které získá.
 

Vstoupit do diskuse- 642 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!