Karin se v Prostřeno! pochlubí svou šokující proměnou

O úspěšném boji proti nadváze Karin promluví před kamerami Prostřeno! Ráda by byla inspirací pro ostatní.
Prostřeno! XXIII (64): Karin
Prostřeno! XXIII (64): Karin
archiv TV Prima

reklama

Karin je štíhlá a energická maminka na mateřské dovolené. Sportovní postava, kterou by jí leckdo záviděl, pro ni nebyla vždy samozřejmostí, v minulosti ji totiž dlouho trápila nějaká ta kila navíc. Karin se s tím ale nehodlala smířit navěky, a tak se vydala na cestu zdravé výživy a cvičení.

Vyvážený životní styl přinesl zakrátko své ovoce. Karin se podařilo rychle zhubnout úctyhodných pětadvacet kilo a jak vidno, dodnes je jako proutek! O tom, jaká byla její cesta za fit postavou, se vždy velmi ochotně podělí i s ostatními. Její inspirativní příběh se už dokonce několikrát dostal také na stránky časopisů!

Podívejte se, jak Karin vypráví o svém boji s nadváhou:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXIII (64) - Proměna

Téma hubnutí se bude mezi soutěžícími rozebírat i u stolu. Karin se svým hostům svěří, že jednou z motivací k razantní proměně byla šikana, kterou kvůli nadváze zažívala od spolužáků už jako dítě. Ona sama dnes chce ostatním naopak pomáhat a své vlastní zkušenosti se zdravým životním stylem tak předává dál. „Snažím se lidi motivovat tak, aby se nebáli jíst, protože 80 % úspěchu v hubnutí je v jídle,“ zní jedna z jejích rad.

Kdo ze soutěžících by si nechal dát od Karin lekci hubnutí? Dozvíte se ve čtvrtečním Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

reklama

reklama