Karolína Skalická

Karolína má středoškolské vzdělání s maturitou v oboru obchodník. Pracovala jako prodavačka, vedoucí prodejny s textilem a nyní je na mateřské dovolené.
Vstoupit do diskuse- 61 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

S manželem Jakubem má dceru Vendulku (2 roky). Nyní si plně užívá mateřskou a rodinu. Doma jim dělá společnost pejsek Barunka. Do pořadu se přihlásila sama, aby zjistila, zda-li, dokáže  uvařit pro cizí lidi a řádně je pohostit. Doufá, že to zvládne tak, aby byla sama se sebou spokojená, a pokud budou spokojení i další, tak bude moc ráda. Pokud by vyhrála, tak by v této nejisté době část výhry uschovala a za zbytek by koupila něco pěkného dceři a manželovi. Jako zábavu si pro své hosty připraví zrcadlové malování – hosté budou mít za úkol zrcadlově obkreslit hvězdu. Menu si vybrala tak, aby bylo z dobrých surovin, a tím pádem i chutné.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je spolehlivá, obětavá, komunikativní, pracovitá, náladová a někdy až moc hodná.

Zájmy:
Mezi její koníčky patří zpěv, tanec a rodina. Má ráda tvoření, čtení knih, kreslení, hraní si s dětmi a zvířata.

Vztah k vaření:
Vaření ji moc baví, ale musí mít pro koho vařit a mít také ty správné nápady.

Chutě:
Má ráda vše. Snaží se neomezovat se, ale ani se nepřejídat– jí tak, aby se cítila dobře. Mezi její oblíbená jídla patří špagety na různé způsoby a gnocchi.

Nesnáší:
Při společném jídle jí vadí mlaskání, špinavé příbory, talíře anebo skleničky. Nejí a ani by nesnědla dršťkovou a rybí polévku.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,V životě je jen jediný lék na velké starosti: malé radosti.‘‘

Očekávání:
Ráda pozná nové lidi a naváže nová přátelství. Chtěla by se i přiučit něčemu novému.

Vstoupit do diskuse- 61 názorů

reklama