Karolína Stejskalová

Karolína vystudovala střední školu v Praze obor bezpečnostně právní činnost. Nyní pokračuje ve studiu, a to výživového poradenství a sportovní diagnostiky.
Vstoupit do diskuse- 80 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zatím pracuje brigádně – dělala administrativní činnosti a nyní pracuje jako recepční ve fitness centru a jako OSVČ fitness instruktor a výživový poradce. Bydlí s kamarádkou ze základní školy. Často jezdí i k mamince do Mělníka. Má přítele, který je také student. Karolína by byla jednou ráda mladou maminkou, ale na děti je ještě čas. Na pořad Prostřeno! se dívala už před deseti lety s babičkou a vždy si říkaly, co by uvařily. Tak se teď přihlásila, aby si to mohla vyzkoušet na vlastní kůži. Pokud by vyhrála, tak by si asi zaplatila další rekvalifikační kurz týkající se jejího oboru a také by jela na dovolenou. Soutěžní menu si vybrala, protože se skládá z jejích oblíbených jídel a surovin. Jako zábavu si pro své hosty připraví vázání květin.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je celkem temperamentní, impulzivní a aktivní člověk, který má sny, cíle a postoje, za kterými si dost tvrdohlavě stojí a jde. Je rozhodná a nemá ráda nedotahování věcí do konce – nerada dělá věci jen tak „napůl“. Je upřímná, spravedlivá a loajální ke svým blízkým.

Zájmy:
Má ráda sporty všeho druhu. Nejblíž má k jízdě na koni, tenisu, plavání a fitness. Sama také závodí v kategorii bikini fitness. Zároveň se zajímá o zdravý životní styl a naplňuje jí v tomto směru to, že může pomáhat ostatním lidem s tréninky nebo s radami o jídle. Ráda se stále vzdělává na různých kurzech a čte odborné knihy. Má fenku čivavy a společně se účastní výstav. Ráda čte, sleduje různé filmy a seriály. Baví ji trávit čas s přáteli a hraní deskových her. V neposlední řadě patří mezi její koníčky vaření a pečení, a to jak klasické, tak i odlehčené verze receptů.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah. Ráda zkouší nové recepty, chutě a předělává normální recepty do zdravější verze.

Chutě:
Nejčastěji má v jídelníčku co nejméně zpracované a výživné jídlo, jako jsou vajíčka, mléčné výrobky, maso, rýže, brambory, ovesná kaše, ovoce a zelenina. Ale sní téměř cokoli. Nejčastěji dělá rychlá a výživná jídla. Miluje italskou kuchyni, zejména těstoviny a pizzu. Má moc ráda sladké.

Nesnáší:
Není moc velký milovník omáček (vyjma svíčkové) a houskových knedlíků. Nemá ráda vnitřnosti. U svých soupeřů se bude snažit ochutnat vše.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Není velkých snů, jen malých lidí.“

Očekávání:
Těší se ochutnání nových jídel, možnost poznat nové lidi a ráda si vyzkouší vystoupit ze své komfortní zóny a zažít něco nového.

Vstoupit do diskuse- 80 názorů

reklama