Kateřina Jakoubková

Kateřina vystudovala vyšší odbornou školu – management dopravy. Po škole pracovala v logistické firmě jako dispečerka mezinárodní dopravy.
Vstoupit do diskuse- 143 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nyní je na mateřské dovolené. Žije s přítelem a jejich dcerou Leilou, které byl v říjnu jeden rok. Kateřiny život se točí kolem dcery a péče o domácnost. Někdy chodí na brigádu ke své sestře do kavárny – Kateřinu do pořadu přihlásila právě ona. Peníze by investovala do rekonstrukce domu nebo by jela s rodinou na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví hádání filmů, pohádek a postav podle předmětů. Jídla pro menu si vybrala, protože jí chutnají a má je vyzkoušená.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je velmi stydlivá, ale když se rozkouká, tak je přátelská a upřímná. Je vždy pro každou legraci. Umí být i náladová a nesnáší, pokud někdo chodí pozdě.

Zájmy:
Baví ji vaření. Ráda chodí na procházky s rodinou, pracuje na zahradě, jezdí na kole a na bruslích a chodí do sauny. Baví jí běh, miluje zvířata a věnuje se akvaristice.

Vztah k vaření:
K vaření ji od dětství vedla její máma. Vaří ráda každý den.

Chutě:
Ráda připravuje česká jídla, minutková jídla, těstoviny a brambory na všechny způsoby. Ráda vaří masová jídla. Mezi její oblíbená jídla patří kachna. 

Nesnáší:
V jídle není moc vybíravá – sní skoro vše, moc nemusí tlusté maso, vnitřnosti a kopr.

Motto:
V životě nemá motto, kterým by se řídila. 

Očekávání:
Doufá, že vše zvládne dobře připravit

Vstoupit do diskuse- 143 názorů

reklama