Kateřina Kottermanová

Kateřina má základní vzdělání. Pracuje jako koordinátor na lince dveří v automobilce v Mladé Boleslavi.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije se svojí partnerkou Bárou – jsou spolu pět let a z toho rok v registrovaném partnerství. Žijí v domku, který si postupně společně rekonstruují. Doma jim dělá společnost pes a kočka. Do pořadu ji přihlásila její partnerka, která si myslí, že umí dobře vařit. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do venkovní rekonstrukce domu. Jako zábavu si pro své hosty připraví odezírání z úst – hádající bude mít sluchátka s hudbou a druhý mu bude říkat slovo, které musí hádající uhodnout – budou to různá slova spojená s jídlem.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je klidná a pozitivní holka, ale když je něco příliš, tak dokáže i vybouchnout. Je férová a kamarádská.

Zájmy:
Jejím velkým koníčkem je její zahrada a péče o ni. Ráda vaří, zajímá se o bylinky a má ráda zvířata.

Vztah k vaření:
Vaří každý den – nejdůležitější pro ni je, aby jejím hostům chutnalo.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří vařené hovězí maso s kořenovou zeleninou. Ráda připravuje kuřecí křidýlka na medu, protože v jejím okolí všem chutnají.

Nesnáší:
Nemá ráda ryby a mořské plody a moc jí nechutná kuře na paprice. Na večeřích u svých soupeřů ochutná vše, co jí připraví. Při stolování jí vadí mlaskání a rýpání se v jídle

Motto:
„Člověk, který nedělá chyby, je člověk, který nedělá nic.“

Očekávání: Těší se na nové recepty a seznámení se s novými lidmi, kteří mají stejnou zálibu ve vaření jako ona.

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama