Kateřina Tichá

Kateřina studovala jazykové gymnázium (má dvě státnice) a poté pokračovala na taneční konzervatoři obor pedagog – studium nedokončila.
Vstoupit do diskuse- 190 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pracovala jako marketingový manažer v nadnárodní firmě, manažer v reklamní agentuře a provozní luxusní restaurace. Nyní je osobní trenérka a koučka. Své zkušenosti a recepty sepisuje a vydává kuchařky. S manželem má dva syny (28 měsíců a 7 měsíců). S rodinou žije střídavě v Praze a v Semíně, kde mají dům. Kateřina dostala nabídku účinkovat v Prostřeno!, a protože ráda má ráda nové příležitosti, tak ji přijala. Kateřina má za sebou i další televizní zkušenosti, takže se rozhodně nebojí. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do svého podnikání. Jako zábavu si pro své hosty připraví výrobu proteinových tyčinek. A proč si vybrala právě tato jídla? Protože je s rodinou mají rádi.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je otevřený extrovert, ale zároveň je ráda sama.

Zájmy:
Jejím velkým koníčkem je běh. Baví ji práce a kreativní činnosti kolem domu. Ráda vymýšlí a tvoří nové recepty.

Vztah k vaření:
Vaří ráda, a to tak, aby to chutnalo celé rodině. Vaření je jejím největším koníčkem.

Chutě:
Ráda připravuje sladké a zdravé dezerty.

Nesnáší:
Nejí vnitřnosti ani knedlíky, moc jí nechutnají ryby, těstoviny. Už deset let nejí nic, co by bylo připraveno z bílé mouky. Nikdy by nesnědla brouky a bílý cukr.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Každý den je můj oblíbený.“

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti, rozšíření povědomí o zdravém jídle a o svých receptech.

Vstoupit do diskuse- 190 názorů

reklama