Kateřina Žáková

Kateřina vystudovala střední odbornou školu obor cestovní ruch a zakončila ji maturitou. Pracuje jako servírka a barmanka. Bydlí se spolubydlící v bytě. Její rodiče jsou rozvedení a má staršího bratra.
Vstoupit do diskuse- 54 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je nezadaná. Do pořadu ji přihlásila její spolubydlící a Kateřina ráda tuto výzvu přijala. Pokud vyhraje, část peněz uloží a část použije na vybavení bytu. Jako zábavu si pro své hosty připraví zábavný kvíz o vaření a gastronomii. Proč právě toto menu? Při jeho sestavování spojila svá nejoblíbenější jídla v jedno menu.

Charakter:
Její přátelé ji považují za klidnou, přátelskou a někdy hodně upovídanou. Dokáže se rychle naštvat a vyprovokovat, ale jinak se považuje za flegmatika.

Zájmy:
Ráda chodí ven s přáteli. Baví ji sledování hokeje a bojových sportů. Má ráda hudbu a filmy. Baví ji také focení – ať už fotí sama nebo je ona modelem. V neposlední řadě mezi její záliby patří vaření.

Vztah k vaření:
Vaří moc ráda, baví ji zkoušet nové kombinace chutí.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří knedlo, vepřo, zelo a dále brokolicový krém a obrácené řízky. Nejraději experimentuje s českou kuchyní, ale i se zahraničními recepty.

Nesnáší:
Nejí kopr, křen, syrové ryby a mořské plody. Snaží se vždy vše ochutnat, než aby jídlo předem odsoudila.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Nic není takové, jaké se na první pohled zdá.“

Očekávání:
Těší se na nové lidi, ochutnání nových jídel a ráda si vyzkouší, jaké to je vařit v daném časovém limitu.

Vstoupit do diskuse- 54 názorů

reklama