Kaya Alexandra Ramos Ayala

Je studentkou posledního ročníků střední školy International School od Prague. Kaya žije s matkou – její další rodina žije v Praze a v Mexiku.
Vstoupit do diskuse- 403 názorů

Kaya se narodila v Americe, kde žila do čtrnácti let. Její matka je Češka a táta byl Mexičan – rodiče se potkali v Americe, kde se i vzali a žili zde. Otec nečekaně zemřel před dvěma roky, a tak se Kaya a její matka přestěhovaly do České republiky. Dřív do České republiky jezdila jen na prázdniny – česky umí celkem dobře, ale ještě má co zlepšovat. Dále ovládá plynule angličtinu a španělštinu. Do pořadu ji přihlásila její máma, protože společně rády pořad sledují a Kaya umí dobře vařit. Pokud by vyhrála, tak by si peníze nechala na autoškolu a na studium. Jako zábavu si pro své hosty připraví bingo, které si sama vyrobí.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je hodná, ráda se baví a poznává nové lidi. Zpočátku je stydlivá, ale vždy se snaží nové lidi poznat a mít dobrou náladu.

Zájmy:
Ráda hraje tenis, chodí na procházky do přírody a učí se jezdit na kolečkových bruslích. Když má čas, tak si ráda zajde ven s kamarádkou.

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah – vaří ráda, když má na to čas. V kuchyni si se stále učí nové věci.

Chutě:
Ráda připravuje guacamole nebo masovou směs se zeleninou. Má ráda vše – není v jídle vybíravá. Má ráda ovocné knedlíky.

Nesnáší:
Sní nebo ochutná vše. Při stolování jí vadí nepříjemní lidé, kteří nechtějí ochutnat něco nového.

Motto:
V životě se řídí heslem: „Vše se děje podle plánu.“

Očekávání:
Ráda by představila mexické jídlo, protože zatím není u nás podle ní moc populární.

Vstoupit do diskuse- 403 názorů

reklama