Kdo se skrývá pod pseudonymem Ladida? Výzvu uvařit v Prostřeno! přijala jedna z prvních českých dýdžejek

Linda Štěpničková alias DJ Ladida v Prostřeno! vymění dýdžejský pult za sporák, aby ostatním mohla předvést svoje nutričně vyvážené menu.
Prostřeno! XXIII (67) DJ Ladida a její hosté
Prostřeno! XXIII (67) DJ Ladida a její hosté
archiv TV Prima

reklama

 

Úterní hostitelka Linda se své profesi diskžokejky věnuje už dobrých 25 let. V devadesátých letech byla dokonce jednou z průkopnic hudebního stylu techno v Česku a její láska k tomuto povolání přetrvává dodnes. Než se začala živit hraním v nočních klubech a na festivalech, vyzkoušela si také kariéru modelky, která ji zavedla do různých koutů světa.

Podívejte se, co všechno umí žena mnoha tváří Linda Štěpničková:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXIII (67) - DJ Ladida

Pracovat převážně v noci bývá pro člověka poměrně velká zátěž. Lindě není dobrá životospráva lhostejná, a proto se to svému tělu snaží vynahradit nutričně vyváženou stravou. Na rozdíl od některých svých soupeřů, kteří v jídelníčku zcela vynechávají určité potraviny, ona sama se ve zdravé výživě drží hesla „všeho s mírou“.

Linda v Prostřeno! ukáže, že nerada chodí dlouho kolem horké kaše a věci radši pojmenovává pravými jmény. Už během pondělního večera například prokoukla, že za sáhodlouhým popisem Liborova stravovacího režimu se skrývá obyčejné veganství, a nebála se na to hned upozornit. Upřímnost jí neopustí ani v momentě, kdy se jí ostatní budou vyptávat na osobní život. Přiznání, že svou přítelkyni poznala přes seznamku, ale nepotěší svéráznou Lenku. „Děsí mě, že jsme jako lidstvo dopadli tak, že se musíme seznamovat přes nějakou seznamku, že nejsme schopní se najít," dodává s notnou dávkou kritiky Lenka.

Kolik bodů si nakonec vyvaří profi DJka a máma od dvou dětí Linda? Sledujte v úterním Prostřeno!

Na Prostřeno! se dívejte každý všední den v 17:50 na Primě.

reklama

reklama