Klára Kratochvílová

Klára pracuje jako projektová manažerka ve své vlastní firmě, dělá administraci projektů pro obce, města a podnikatele. Má vysokoškolské vzdělání. Je svobodná a má syna Mikuláše.
Vstoupit do diskuse- 50 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije zatím se svými prarodiči, kteří jí pomáhají i s výchovou. V budoucnu by si ráda předělala část chalupy po babičce a žila zde. Na této chalupě bude i vařit. Do pořadu se přihlásila sama. Dlouhodobě se zajímá o ekozemědělství a biopotraviny. Je zastáncem lokálních zdrojů a zajímá se o trendy ve stravování (low carb, bezlepková strava, sugar free, inzulinová resistence a posílení imunity). Podle ní je důležité vařit z čerstvých lokálních surovin a vědět, odkud potraviny jsou. Ráda by ukázala, že jde vařit chutně a z českých potravin. Pokud by vyhrála, tak by zaplatila rodičům dovolenou a zbytek by investovala do rekonstrukce podkroví. Jídla pro menu si vybrala, protože je složené ze sezónních potravin, které v zimním období zahřejí. Maso pochází z farmy, také všechny ostatní suroviny jsou dostupné na českých farmách a celé menu má méně sacharidů. Jako zábavu si pro své hosty připraví pétanque ve stodole.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je společenská a extrovertní.

Zájmy:
Mezi její koníčky patří četba, cestování, vazba věnců různých druhů, šití a zajímá ji vše kolem bylinek.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi pozitivní vztah – baví ji to.

Chutě:
Má ráda zdravé potraviny, jako je růžičková kapusta, brokolice, řapíkatý celer a další.

Nesnáší:
Nejí vnitřnosti, ledvinky a plíčky nakyselo. Nikdy by nesnědla ústřice.

Motto:
V životě se řídí heslem: „Nemožné je jen otázka názoru.“

Očekávání:
Těší se na nové lidi, které pozná. Ráda by jim ukázala i trochu jiné recepty a chtěla by zviditelnit kout země, kde žije, protože je to podle ní krásné místo.

Vstoupit do diskuse- 50 názorů

reklama