Klára Pondělíčková

Klára má vysokoškolské vzdělání, vystudovala obor vzdělávání a pedagogika – získala titul magistra. Pracovala deset let jako bankovní úřednice a finanční poradkyně. Nyní bude třetím rokem učit na základní škole.
Vstoupit do diskuse- 117 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je učitelkou na druhém stupni – učí tělocvik, cizí jazyk, dějepis a výchovu k občanství. Žije s manželem a mají šest let po svatbě. Děti zatím nemají. V domečku bydlí teprve krátce. Dům téměř doslova vydupali ze země. Měli velký problém se stavebním úřadem a až po čtyřech letech získali stavební povolení. Doba to pro ně byla nekonečná a ona se se sestrami hecovala, že až budou mít dostavěno, tak ji přihlásí do Prostřeno! A je to tu.J Pokud by vyhrála, dala by peníze na dokončení prací kolem domu. Menu sestavila z jídel, která často vaří a chutnají jí. Jako zábavu si připravila pro své hosty zatloukání hřebíků na terase.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je milá a upřímná, a to někdy až moc. Je tolerantní a vyjde s každým. Nemá ráda lidi, co porušují sliby a chodí pozdě. Nedokáže dělat věci napůl a vždy se snaží dát do všeho sto procent. Někomu může přijít arogantní, ale není. Jen vždy říká věci tak, jak jsou.

Zájmy:
Klára miluje psy – mají dvouletou fenku německé dogy Rozárku. Ve střídavé péči má s rodiči ještě pejska Edu (krysařík). Má ráda svoji práci a nebere to jako práci, ale učení si opravdu užívá. Po deseti letech v bankovnictví je to pro ni velmi příjemná změna. Ráda sleduje moderní trendy a sociální sítě. Má ráda seriály a filmy. Chodí běhat a ve volném čase se věnuje boxu – pouze rekreačně a profíky sleduje v televizi. Vzhledem k tomu, že mají velkého psa a velkou hypotéku, tak si užívají doma domečku a jen občas vyjedou někam na prodloužený víkend a odpočinkový pobyt.

Vztah k vaření:
Vaří ráda, i když nejčastěji jednoduchá jídla. Nemá ráda vaření omáček a jídel, která trvají dlouho. Vaří ráda rychle, chutně, a pokud to jde, tak i zdravě.

Chutě:
Ráda připravuje zdravá jídla, která netrvají dlouho. S manželem mají rádi steaky a maso. Klára většinou maso naloží a připraví a manžel ho udělá. Suší si vlastní jerky. Má ráda vše, co je dobré a zdravé. Baví ji zkoušet nové chutě. Nejčastěji si připravuje zeleninové saláty a miluje avokádo, ale někdy nepohrdne ani fastfoodem.

Nesnáší:
Nejí tlusté maso a tučná jídla, ze kterých kape olej. Ale co jí vadí, tak si z jídla vyndá a pak to sní. Moc nemusí ananas, ale pokouší se to odbourávat a snaží se jíst vše.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Věci se dějí přesně tak, jak mají!‘‘

Očekávání:
Do soutěže nejde kvůli výhře, ale bere svoji účast jako výzvu sama pro sebe. Pokud vše zvládne a nepokazí, tak vyhraje. Má ráda adrenalin a účast v naší soutěži pro ni bude velkou zkouškou.

Vstoupit do diskuse- 117 názorů

reklama