Klára Šedová

Klára vystudovala obor herectví – je vystudovaná nebo spíš vyučená herečka, jak s humorem tvrdí. Pracovala jako moderátorka rádia Jizera a Český rozhlas, redaktorka StarDance a působila jako profesorka na konzervatoři. Nyní je moderátorkou Signal rádia a učí na HAMU.
Vstoupit do diskuse- 44 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je vdaná s manželem Janem Šedou dvanáct let. Společně mají syna Viléma, kterému je 7 let. Klára pracuje, stará se o rodinu, baví se s přáteli a užívá si život, co nejvíc to jde. Rok před narozením syna žila s manželem v Nizozemsku. Po této zkušenosti zjistila, že je vlastenec a miluje Českou republiku a Prahu zvlášť. Nabídku na účast v pořadu přijala, protože by ráda zvýšila povědomí o rádiu a jeho poslechovost. Pokud by vyhrála, tak by peníze darovala charitě – Nadaci Život 90. Jídla pro menu si vybrala, protože jsou u nich oblíbená, jsou slavnostní a často je vaří kolem Vánoc. Jako zábavu si pro své hosty připraví trénink s míčem na hřišti spolu s manželem.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je od všeho trochu a těžko se dá popsat.

Zájmy:
Její práce je zároveň i jejím koníčkem. Ve volném čase si ráda přečte nějakou knihu, zajde do divadla nebo se podívá na film. Má ráda cestování u nás i po zahraničí.

Vztah k vaření:
Vaří, když musí, nebo pro své přátele.

Chutě:
Má ráda těstoviny, musaku, pizzu a krupicovou kaši.

Nesnáší:
Nejí, a ani by nesnědla telecí, skopové, jehněčí maso, zabijačku, sulc a králíka. Motto: V životě nemá motto, kterým by se řídila.

Očekávání:
Těší se, že díky tomuto speciálu se zvedne poslechovost rádií.

Vstoupit do diskuse- 44 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!