Klára Zahrádková

Klára (31) vystudovala Střední odbornou školu sociální v Náchodě. Pracovala jako administrativní pracovnice. Nyní je na rodičovské dovolené.
Vstoupit do diskuse- 87 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

S manželem Emilem májí dceru Emily (2,5 roku). Dcera se narodila se vzácnou vrozenou vadou. S dcerou dojíždí 3x týdne do pohybového stacionáře v Hradci Králové, kde je jako "ve školce" a má tam rehabilitace. Ve čtvrtek a pátek chodí do dětské skupiny – jesliček. Klára chodí na pár hodin týdně do práce. Pracují s manželem ve stejné firmě. Do léta si přivydělávala v restauraci a to ji bavilo. Doma jim dělá společnost fenka Lili a králík Miky. Do pořadu ji přihlásili její přátelé. Jako zábavu si pro své hosty připraví soutěž v týmech – luštění kuchařské křížovky se zajímavou nápovědou. Tato jídla si vybrala, protože je mají s rodinou rádi.

Koníčky, zájmy:
Ve volném čase s dcerou ráda vaří, peče a jezdí na výlety. Má ráda trávení volného času se svojí rodinou. Baví ji cvičení s kamarádkami. Na výlety jezdí ráda vlakem, protože její dcera má vlaky ráda. V létě rádi jezdí na kole a koupou se. Když to vyjde, tak si ráda zajde s přáteli na skleničku nebo je pozvou na grilovačku.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je tvrdohlavá, občas panovačná a někdy trochu praštěná. Dále je přátelská a když může, tak svému okolí ráda pomáhá a o své blízké by se klidně i poprala.

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti, poznání nového a snad i na fajn lidi.

Co by udělala s výhrou:
Část výhry by investovala do zvelebení domu a zahrady. Zbytek by uložila na letní výlety a dovolenou.

Vztah k vaření:
Vaření doslova miluje.

Co nejraději vaří:
Ráda vaří vše – důležité pro ni je, aby to chutnalo strávníkům.

Chutě:
Má ráda téměř vše, jídlo pro ni musí být lákavé už i na pohled. Mezi její oblíbená jídla patří špagety, jídla, kde je sýr a kuřecí řízek.

Nesnáší:
Moc nemusí rajskou a koprovou omáčku, tlusté maso a nemá ráda jídla, když neví, o co se jedná. Nikdy by nesnědla něco, co nevoní a nevypadá vábně. Při stolování jí vadí mlaskání a mluvení s plnou pusou.

Motto:
V životě se řídí mottem: "Co tě nezabije, to tě posílí."

Vstoupit do diskuse- 87 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!