Klára Zatloukalová

Klára je v prvním ročníku na gymnáziu Jakuba Škody v Přerově. Má mladší sestru, se kterou tráví hodně času a věnuje se jí. Dopoledne tráví ve škole a odpoledne se učí, odpočívá nebo jde s maminkou a se sestrou ven.
Vstoupit do diskuse- 89 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Každý večer bubnuje. Do pořadu se přihlásila sama, protože má ráda výzvy a adrenalin. Ráda se učí novým věcem a chtěla si vyzkoušet něco nového. Pokud by vyhrála, tak by peníze věnovala na rodinnou dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví kvíz o jídle. Menu poskládala ze svých oblíbených jídel, která snadno zvládá připravit, má je natrénované.

Charakter:
Sama si o sobě myslí, že je chytrá a kamarádská. Ráda se učí novým věcem. Je soutěživá a za každou cenu musí mít ve všem pravdu.

Zájmy:
Jejím největším koníčkem je hudba. Sedmým rokem hraje na bicí nástroje. Sama se učí na klávesy a občas zpívá. Hudbu má nejraději rockovou a mezi její oblíbence patří Lenny Kravitz nebo skupina Queen. S tatínkem někdy jezdí na koncerty. Volný čas ráda tráví četbou nebo s rodinou.

Vztah k vaření:
Vaření ji baví – vaří ráda a ráda zkouší nové chutě.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří roastbeef s pepřovou omáčkou a bramborovým dauphionoise, který vaří v jedné restauraci. Také má ráda kuře po kanadsku nebo dušené maso se znojemskou omáčkou.

Nesnáší:
Nejí rajčata, olivy a červené zelí. Nikdy by nesnědla vnitřnosti (játra jen v podobě knedlíčků a paštiky) nebo hmyz.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Každý den je šance změnit svůj život.“

Očekávání:
Těší se, že bude mít možnost poznat nové lidi a vyzkoušet si, jaké to je vařit v daném čase pro cizí strávníky

Vstoupit do diskuse- 89 názorů

reklama