Kristián Dostál

Kristián studuje na Střední škole technické a řemeslné v Novém Bydžově. Vařit budeme v objektu školy v Chlumci nad Cidlinou, kde probíhá odborná výuka.
Vstoupit do diskuse- 71 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kristián vystudoval obor s výučním listem – kuchař-číšník. Nyní je žákem nástavbového studia technologie potravin. Školu si vybral v rámci dobrých preferencí od přátel. Vztah k vaření má již od dětství a baví ho to. Chodí na brigády na smluvních pracovištích školy. Praxi má z hotelu Studánka. Tuto výzvu přijal, protože by rád získal nové zkušenosti a rád bude prezentovat sebe i školu v rámci pořadu. Pokud by vyhrál, tak by si peníze uložil. Jako zábavu si pro své hosty připraví míchání koktejlů. Toto menu si vybral, protože chce propagovat regionální suroviny. Žije s rodiči.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je přátelský, není moc upovídaný. Je spíš tichý.

Zájmy:
Rád hraje fotbal, chodí ven s kamarády a hraje počítačové hry.

Vztah k vaření:
Od dětství se rád motal v kuchyni a má k vaření dobrý vztah.

Chutě:
Rád připravuje italská jídla. Zkušenosti s jejich přípravou získal v Itálii v rámci pobytu Erasmus. Nemá vyhraněný jídelníček – chutná mu vše.

Nesnáší:
Nejí segedínský guláš. Neví o ničem, co by vysloveně nepozřel.

Motto:
V životě nemá motto, kterým by se řídil.

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti, možnost vyzkoušet si, jaké to je vařit před kamerou, a je rád, že bude mít možnost se potkat s žáky z jiných škol ve specifickém prostředí.

Vstoupit do diskuse- 71 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!