Kristýna bydlí v pohádkovém srubu s věží jako pro princeznu!

Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá… V pohádkovém Ladově kraji bydlí v pohádkovém srubu s věží princezna Kristýna (27), která ale nemá jednoduchý život.
 Kristýna Kaplanová
Kristýna Kaplanová
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Maminka Kristýna je náhradnicí za svého partnera, kterého sama do soutěže přihlásila, ale protože měl nehodu, ona nastoupí místo něj, i když se necítí jako vynikající kuchařka. Partner jí ale občas poradí a s něčím i pomůže. Kristýna se po včerejšku dokonce bojí, že je v kuchyni ještě slabší váha než kulinářská začátečnice Karolína. Atypický rodinný dům, kde Kristýna žije s partnerem, dvěma dětmi a invalidním strýcem, by za komfortnější bydlení neměnila. Hosté budou ze srubu a pozemku v Mnichovicích příjemně překvapeni. Je to taková skromná romantika, docela zážitek… Stolovat se bude na verandě kolem nádherného stolu s krásným výhledem do krajiny. Bude takovým prožitkem i čtvrtá večeře?

Princezna na zámku

Prostřeno! XVII (109): princezna na zámku
Prostřeno! XVII (109): princezna na zámku

Pro Kristýnu je vaření povinnost, doma je spíš jen za pomocnou kuchařku. Zpočátku jí dá zabrat loupání i hlídání restované cibule, kterou potřebuje nejen do předkrmu – palačinek s kuřecím, parmazánem a špenátem – ale především do hlavního chodu, což jsou boloňské špagety. Nejčastěji ze svého menu doma vaří kuřecí vývar, protože polévku je zvyklá připravovat každý večer pro svoji malou dceru. Při vaření, i když má docela naspěch, si dává velký pozor na množství soli nebo zvířecí chlupy, protože zvířat mají doma hodně, posledním přírůstkem jsou čtyři novorozená koťátka.

Vařit nakonec umí

Prostřeno! XVII (109): vařit nakonec umí
Prostřeno! XVII (109): vařit nakonec umí

Soupeři doufají, že se Kristýna jako hostitelka konečně trochu rozmluví. Hostitelka připraví ze sóji nejlepší úkol týdne v podobě špízu, doma ze sóji vaří, partner má totiž dietu. Ale podaří se jí i ostatní jídla, včetně domácího štrúdlu s rozinkami, a spolustolovníci se u ní cítí pohodlně. Věž srubu se stane dějištěm neobvyklé zábavy, každý si bude moc hodit kamenem do hlubokého příkopu. Snad nikdo nedostane závrať…

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě.

Reklama
Reklama