Kristýna Ermanová

Kristýna je na mateřské dovolené. Předtím pracovala jako kadeřnice – s manželem mají společně kadeřnictví v Plzni.
Vstoupit do diskuse- 423 názorů

S manželem Martinem má dceru Marilyn (10 měsíců) a syna Williama (4 roky). V novém domě bydlí teprve tři měsíce. I když je na mateřské, tak si občas odběhne do kadeřnictví za svými klienty, kde se odreaguje, a děti mezitím pohlídá babička. Sama o sobě tvrdí, že je optimistická, komunikativní, energická, veselá a má vždy svůj názor. Do pořadu ji přihlásil její manžel, protože si o ní myslí, že je dobrá kuchařka. Kristýna se těší, že zjistí, jak probíhá celé natáčení, a doufá, že si užije zábavu a dozví se něco nového. Nemůže se dočkat seznámení s novými lidmi a odběhnutí od rodinného stereotypu. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do domu. Zatím nemají hotovou terasu a zahradu. Případně by jela s rodinou na dovolenou.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je optimistická, komunikativní, energická, veselá a má vždy svůj názor.

Zájmy:
Mezi její koníčky patří hudba, divadlo, muzikály a zpěv. S manželem oba rádi zpívají a chodí na karaoke. Mezi její koníčky patří i jejich děti, se kterými tráví nejvíc času.

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah – vaří každý den, a tak je to někdy z radosti, a někdy z povinnosti. Pokud má na vaření čas, tak ji to vždy baví.

Chutě:
Má ráda skoro vše. Nejčastěji připravuje těstoviny a chleba ve vajíčku, který má rád syn. Doma mají rádi česká a italská jídla. Mezi její oblíbená jídla patří segedínský guláš s knedlíkem.

Nesnáší:
Nemá ráda koprovou omáčku a nikdy by nesnědla játra. Při stolování jí vadí, když se někdo dívá do mobilu a nesdílí s ostatními jídlo a debatu.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Dobře vychovat dvé dvě děti.“

Vstoupit do diskuse- 423 názorů

reklama