Kristýna Horáková

Kristýna vystudovala střední školu logistiky a chemie obor poštovní a peněžní služby. Pracuje jako podsládek v pivovaru.
Vstoupit do diskuse- 215 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bydlí čerstvě se svým přítelem. Ráda v životě přijímá výzvy, které jí život nabídne. Do pořadu se přihlásila sama, protože ho sleduje a chtěla to několik let zkusit. Pokud by vyhrála, tak by část peněz dala na útulek a zbytek by šel na výbavu většího bytu. Jako zábavu si pro své hosty připraví pivní degustaci. Menu poskládala z jídel, která má ráda a s chutí by si je u někoho dala. 

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je veselá a nepokazí žádnou srandu. Nemá ráda aroganci a faleš.

Zájmy:
Jejím velkým koníčkem je chov pavouků, stonožek a štírů. Doma jí dělá společnost i bezsrstá kočka. Baví ji její práce, která se týká vaření piva a jeho degustace. Ráda si čte literaturu spojenou s pivem. Ráda cestuje, věnuje se makro focení a hraní deskových her. Ze sportů ji baví volejbal a cyklistika.

Vztah k vaření:
Ve vaření je ráda kreativní a doslova ho miluje. 

Chutě:
Ráda připravuje veganská jídla ze surovin, které mají doma. Má ráda vegetariánská jídla. 

Nesnáší:
Nemá ráda vnitřnosti, mořské plody a většinu ryb. 

Motto:
V životě se řídí mottem: „Co tě nezabije, to tě posílí.“

Očekávání:
Ráda by dobře pohostila své hosty a užila si dobrou zábavu. Výhra by pro ni byla příjemným bonusem.

Vstoupit do diskuse- 215 názorů

reklama