Kuchařští učňové se díky Prostřeno! seznámí s hvězdou české gastro scény

REPRÍZA: Kuchařský vzor dává rady do života učňům v Prostřeno! V úterním dílu mezi soutěžící zavítá známý šéfkuchař Jaroslav Sapík.
Prostřeno! XXIII - Učňáky
Prostřeno! XXIII - Učňáky
archiv TV Prima

reklama

Ten není pouze mistrem svého řemesla, populárním se stal také díky účinkování v řadě televizních pořadů. Vidět jste ho mohli nedávno i ve speciálu Prostřeno!, kde o vítězství bojoval se šéfkuchaři z těch nejvyšších pater gastronomie.

A co vlastně dělá takový profesionál v partě nezkušených učňů? V jeho restauraci v Klokočné se nachází Kuchařská škola císařovny Marie Terezie, kam dochází úterní hostitel Lukáš na praxe. Místo soutěžení se tak Jaroslav Sapík bude tentokrát věnovat roli mentora. 

„Vidět pana Sapíka, to bylo něco úžasnýho. Úplně se mi rozzářily oči, až pomalu brečet se mi chtělo,“ přiznává jeden ze soutěžících. 

Podívejte se, jak na setkání s celebritou zareagují mladí kuchaři:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno!: Prostřeno! XXIII (17) - Jarda Sapík

Kromě dohlížení na svého svěřence si Jaroslav Sapík udělá chvilku i na bližší seznámení s jeho soupeři. Ti budou mít díky tomu jedinečnou možnost popovídat si se svým kuchařským vzorem. Kdo bude mít z tohoto zážitku největší radost a jaké rady do života učňové dostanou? Sledujte v úterním díle Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!