Květa Flachsová

Květa se vyučila na středním odborném učilišti jako prodavačka. Nyní pracuje jako kustod (správce uměleckých, muzejních sbírek, památkových objektů, knihoven apod.) v Alšově galerii na zámku Hluboká nad Vltavou.
Vstoupit do diskuse- 363 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je rozvedená, má tři děti a je pyšnou babičkou několika vnoučat. Do pořadu se přihlásila sama, již podruhé, protože by chtěla poznat nové lidi, kteří ji budou inspirovat, a ráda by prožila zase něco nového a neopakovatelného. Květa již zkoušela své štěstí v pořadu před pěti lety, ale nevyhrála. Celý týden se jí zalíbil a ráda by to vyzkoušela ještě jednou. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do bydlení. Jako zábavu si pro své hosty připraví ochutnávání potravin. Menu si vybrala, protože doufá, že by mohlo její hosty zaujmout a mohlo by jim chutnat.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je klidná a vždy je ochotná porozumět druhým.

Zájmy:
Má ráda veškeré ruční práce a tvoření. Hodně času tráví prací na zahrádce.

Vztah k vaření:
Vaření ji baví moc – vaří ráda, když má pro koho. 

Chutě:
Ráda připravuje rychlá a chutná jídla. Má ráda vše, co je dobré a co jí chutná. Mezi její oblíbená jídla patří klasický český guláš.

Nesnáší:
Nejí rýžový nákyp a nikdy by nesnědla mozeček.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Pokud nejde o život, tak nejde o nic.“

Očekávání:
Těší se na nové poznatky, recepty a lidi.

Vstoupit do diskuse- 363 názorů

reklama