Kyle Bairnsfather

Kyle pracuje jako alchymista-likérník. Pěstuje různé bylinky a zkouší, co se s nimi dá vše připravit. Má vlastní likérku, kde vyrábí tradiční likéry podle starých receptur.
Vstoupit do diskuse- 715 názorů
Kyle Bairnsfather

Je to Američan, pochází z Bostonu. Do České republiky přijel v roce 1993 – původně jel do Ostravy jako dobrovolník humanitární organizace odboru urbanismus regionálního rozvoje. Pracoval pak na ostravském magistrátu a v České republice se mu tak zalíbilo, proto tu zůstal. Má rád Jeseníky, žije v rodinném domě v Bělé pod Pradědem. Má pět dětí od devíti do devatenácti let, které vychovává sám, matka rodinu opustila kvůli nové komunitě, kde žije v mongolském stanu. Do pořadu Poesledního hostitele přihlásil jeho kamarád, protože Kyle rád vaří. Pokud by vyhrál, tak by vzal své děti na dovolenou do Egypta, kde by se společně potápěli.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je pohodový, společenský, zvědavý a laskavý.

Zájmy:
Miluje přírodu, hory, věnuje se turistice, jezdí na kole, rád se potápí a fotí pod vodou. Baví ho četba historické a filozofické literatury.

Vztah k vaření:
Vařit se naučil ve třinácti letech od maminky a dnes vaří každý den pro své děti. Rád připravuje mexická, italská a asijská jídla. Vaří i česká jídla nebo dělá staré americké recepty, vegetariánská jídla a saláty, peče dorty a připravuje předkrmy.

Chutě:
Mezi jeho oblíbená jídla patří vše, co je dobré a chutné.

Nesnáší:
Vnitřnosti. Při stolování nemá rád přeplácaný stůl, vadí mu zbytečné talíře a sklenice.

Motto:
Create Your Own Reality!

Očekávání:
Těší se na nové lidi, jídlo a zábavu.

Vstoupit do diskuse- 715 názorů

reklama