Lenka Kaštánková

Lenka se vyučila pekařkou. Pracovala jako dělnice, prodavačka a jako dělnice na poli. Nyní je na mateřské dovolené. Žije se snoubencem Emilem.
Vstoupit do diskuse- 406 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Společně mají dceru Evelyn (1,5 roku) a Lenka má ještě dceru Emily (5 let) z předešlého vztahu. Nyní žijí u jejího otce, chystají se na rekonstrukci domu a mají před sebou plánování svatby. Do pořadu se přihlásila sama, to z legrace. Ráda by si zažila „zdravý“ adrenalin. Pokud vyhraje, tak peníze použije na rekonstrukci domu. Jako zábavu si pro své hosty připraví hádání, kdo je kdo – hosté budou mít zavázané oči. Tato jídla si vybrala, protože je vaří často a jsou poměrně jednoduchá. 

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je náladová, výbušná, přátelská a hodná. Pro ostatní by se rozdala. Popisuje se jako flegmatický, extrovertní cholerik. 

Zájmy:
Svůj volný čas věnuje především rodině a péči o ni. Baví ji amatérské focení, nakupování, brouzdání po internetu a výlety po rozhlednách.

Vztah k vaření:
Vaření ji moc nebaví, protože s přípravou jídla si dává hodně práce, a pak je to rychle pryč. Nemá ráda mytí nádobí.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří kuře. Ráda peče jídla v troubě.

Nesnáší:
Moc nemusí vnitřnosti nebo zvěřinu. Nikdy by nepozřela mozeček. 

Motto:
V životě se řídí mottem: „Kdo chce víc, nemá nic.“

Očekávání:
Těší se na legraci a nové zkušenosti.

Vstoupit do diskuse- 406 názorů

reklama