Lenka Kořínková

Lenka je dcerou divadelního herce a profesorky jazyků. Po studiích na pražské konzervatoři vystupovala jako herečka i zpěvačka a její půvab a talent jí přinesly mnoho filmových a televizních rolí.
Vstoupit do diskuse- 828 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

V roce 1981 emigrovala a žila mnoho let v Austrálii. Po sametové revoluci se vrátila zpět do České republiky, duchem je ale často v Sydney. Vyvinula ojedinělý způsob stravování, díky kterému pomohla vyřešit tisícům lidí nadváhu a mnohé zdravotní problémy. Napsala několik knih nejen o stravování, ale také román a dvě autobiografie.

Již patnáct let působí jako profesionální lektorka angličtiny, vyvinula vlastní, zcela ojedinělý způsob výuky, který je úspěšný. Příležitostně se věnuje poradenství v oblasti vlastní metody stravování.

Volný čas tráví nejraději studiem principů metafyziky, psychosomatiky a vlivu kombinací planet a znamení na individualitu jedince, a vytváří „selskorozumové“ poučky pro srozumitelné objasnění angličtiny…

Jídlo je pro ni stále důležité – Lenka se nadále věnuje tomu, jak stravou ovlivňovat a řídit fyzickou a psychickou stránku člověka. Je vegetariánka, upřednostňuje stravu bez lepku a laktózy. Mezi její oblíbená jídla patří asijská kuchyně, a nejraději má zeleninu a ovoce, které tvoří zhruba 70 % její každodenní stravy.
 

Vstoupit do diskuse- 828 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!