Lenka Mádrová

Lenka vystudovala SOU poštovní s maturitou. Pracovala jako přepážková pracovnice a pomocná síla v kuchyni. Nyní pracuje na pozici montážní dělník.
Vstoupit do diskuse- 151 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je rozvedená a má tři děti. Doma jim dělá společnost pes a andulka. Je spokojená a šťastná. Baví ji i její práce. Do pořadu se přihlásila sama, aby měla možnost poznat nové lidi, zkusit jejich jídelníček a také získat nezapomenutelný zážitek. Její motivací je i výhra. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na školu pro děti, část na dovolenou anebo na pokojíček pro syna. Jako zábavu připraví veselé hlášky z filmů a hosté budou hádat, o jaké jde filmy. Tato jídla si vybrala, protože chutnají jejím třem dětem – a to je co říct. A tak doufá, že se trefí do chuti alespoň třem soutěžícím.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je pozitivní člověk.

Zájmy:
Ve volném čase si zajde ráda zaplavat, chodí na zumbu a jezdí na kole. Baví ji procházky se psem a také vaření a odpočinek u kávy.

Vztah k vaření:
Vztah k vaření má kladný, ale nemá na něj dostatek času.

Chutě:
Má ráda skoro vše – nejvíc jí chutnají těstoviny. Mezi její oblíbená jídla patří pizza.

Nesnáší:
Nejí mořské plody a vnitřnosti. Nikdy by nesnědla dršťky.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Užívej života, karma je zdarma.‘‘

Očekávání:
Těší se na dobré jídlo, skvělé lidi, zkušenosti, nápady a dobrou zábavu.

Vstoupit do diskuse- 151 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!