Lenka Rábová

Lenka pracuje jako zdravotní sestra v psychiatrické léčebně ve Šternberku na oddělení závislostí. Do této pozice nastoupila po maturitě v roce 2011. Nyní je na mateřské dovolené s druhým dítětem.
Vstoupit do diskuse- 159 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Před nástupem na první mateřskou dovolenou dostudovala bakalářský obor porodní asistentka. Po rodičovské dovolené by se mu ráda věnovala. Přihlásila se sama, protože je už dlouho na mateřské a měla potřebu udělat něco bláznivého. Má ráda společnost a ráda hostí návštěvy, tak si chtěla vyzkoušet i účast v tomto pořadu. Lenka nepředpokládá, že by vyhrála, ale pokud by se to stalo, tak by peníze investovala do domu a dětem by je dala na spoření. Jako zábavu si pro své hosty připraví zdobení skleněné placatice barvami na sklo – hosté si ji odnesou domů jako dárek. Menu jí pomohl vybrat její manžel a jsou to jídla, která mají rádi.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je společenská, upřímná a hodně upovídaná. Nemá ráda konflikty, ale když ji něco hodně naštve, tak to řekne.

Zájmy:
V dětství hrála závodně volejbal. Nyní ráda lyžuje a jezdí na snowboardu.

Vztah k vaření:
Vaří ráda a často. Poslední dobou vaří nejčastěji pro děti. O víkendu se střídá v kuchyni s manželem. Baví ji pečení a experimentování s novými recepty.

Chutě:
Nejraději připravuje falešnou svíčkovou s knedlíkem. Mezi nejoblíbenější jídla řadí sushi.

Nesnáší:
Z běžného jídla sní vše. Nikdy by nesnědla červa, žábu apod.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Co tě nezabije, to tě posílí.“

Očekávání:
Těší se na fajn večery, kdy pozná nové lidi a ochutná nová jídla.

Vstoupit do diskuse- 159 názorů

reklama