Leona Nejedlá

Leona vystudovala střední školu obor ekonom obchodního provozu. V současné době je spolumajitelkou a jednatelkou v Prague Fear House.
Vstoupit do diskuse- 307 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

S druhým manželem žije 15 let, společně mají jedno dítě, ale celkem vychovali dvě děti. Dvě děti s nimi stále žijí a dvě už mají vlastní bydlení. Doma jim dělají společnost tři psi, kteří jsou jejich mazlíčci. S rodinou společně tráví hodně času, rádi cestují a pořádají různé akce. Do pořadu se přihlásila sama, protože ho ráda sleduje a baví ji. Výhru by věnovala útulku pro psy, případně něco rozdělí mezi spoluúčinkující. Jako zábavu si pro své hosty připraví herecké vystoupení herců ze strašidelného domu.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je extrovert. Je klidná a dlouho trvá, že ji někdo pořádně vytočí.

Zájmy:
Ráda cestuje, baví ji její práce a s tím je spojená i záliba v děsivých příbězích a hororech. Miluje zvířata, dobré jídlo. Ze sportů ji baví tenis a squash.

Vztah k vaření:
Vaří každý den pro svou rodinu.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří dobré steaky. Ráda připravuje česká jídla.

Nesnáší:
U stolu jí vadí pitomci a čuňata, na talíři pak ústřice a dršťky.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Co nemůžeš změnit, je lépe už neřešit.“

Vstoupit do diskuse- 307 názorů

reklama