Libor Trávníček

Uvaří v pěkném rekonstruovaném rodinném domě.
Vstoupit do diskuse- 444 názorů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bydlí a žije sám ve Frýdku Místku, má ale už tři dospělé děti ve věku dvacet až dvacet pět let, které jsou v cizině nebo studují v Praze. Má také spoustu zájmů, prý je typická Panna, pracovitá a pečlivá. Pětadvacet let podnikal a obchodoval, dnes je jednatelem a majitelem firmy, která vyrábí a dodává bytový textil a další vybavení pro ubytovací zařízení. Do pořadu se přihlásil sám, aby dokázal, že lze vařit zdravě, levně, chutně a bez použití chemie a polotovarů. Doufá, že se představí jako inovativní kuchař a pozorný hostitel, nejde mu čistě jen o výhru. Menu se bude snažit skloubit s vínem.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je velký introvert, má rád systém a pořádek.

Zájmy:
Udržuje si všeobecný přehled. Rád jezdí v zimě lyžovat, v létě na kole, hraje badminton. Mezi jeho koníčky patří i údržba zahrady, líbí se mu historická vozidla, veterány i sbírá.

Vztah k vaření:
Vaření ho baví a snaží se učit stále něčemu novému. Rád připravuje vše, co je čerstvé, jednoduché a ze sezónních surovin.

Chutě:
Mezi jeho oblíbená jídla patří pomalu dušené maso na červeném víně.

Nesnáší:
Nikdy by si nekoupil rybu zabalenou v igelitu, která je prezentovaná jako čerstvá. A nesnědl by nic podávané na špinavém talíři. Při stolování mu vadí mastné nádobí a příbory.

Motto:
Život je příliš krátký na to, abychom pili levná vína.

Očekávání:
Je zvědavý, zda dokáže vše připravit tak, jak si přeje, a nezklame sám sebe.

Vstoupit do diskuse- 444 názorů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama