Linda Štěpničková

Linda pracovala ve svých 16–19 letech jako mezinárodně respektovaná modelka. Kolem roku 1995 se stala první českou DJkou a této profesi se věnuje dodnes.
Vstoupit do diskuse- 290 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Na svém kontě má hudební vystoupení v nejlepších světových klubech po boku těch nejlepších DJ. Mezi její další povolání a koníček patří práce kadeřnice a barberky. Celý život pracuje v kreativních profesích, a díky práci modelingu a DJingu procestovala celý svět. Má dvě dcery a partnerku. Linda byla oslovena jednou známou k účasti v Prostřeno! – a díky tomu, že má čas, tak se ráda podělí o své zkušenosti se zdravou stravou. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na cestování. Jídla pro menu si vybrala, protože chutnají jí i jejím přátelům. Jako zábavu si připraví společenskou hru.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je flexibilní a kreativní.

Zájmy:
Mezi její záliby patří hudba, celostní medicína, nutriční výživa, kadeřnictví a holičství (barber). Ráda cestuje, surfuje a zajímá se o módu.

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah.

Chutě:
Ráda připravuje saláty a rajskou omáčku s těstovinami pro děti. Jí vše, co jí chutná. Mezi její oblíbená jídla patří polévka Pho Bo.

Nesnáší:
Nejí vnitřnosti, tatarák, dršťky, kapary, ústřice ani přesolené jídlo.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Nečekejte na zázraky, celý váš život je zázrak.“ (Albert Einstein)

Očekávání:
Bude se snažit vše udělat nejlépe, jak umí, aby vyhrála. Těší se na nové zážitky a doufá, že potká fajn lidi a budou dobrá parta.

Vstoupit do diskuse- 290 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!