Ljudmyla Bank-Bedej

Vystudovala vysokou školu, obor učitelka ukrajinského jazyka. Pracovala jako učitelka a doručovatelka. Pracuje jako provozovatelka restaurace a tlumočník.
Vstoupit do diskuse- 163 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

S manželem Ivanem má dceru Darynu a syna Davida. Většinu času tráví v práci. Čtyři roky vlastní restauraci v Pelhřimově a podle potřeby překládá na úřadech. Do pořadu se přihlásila, protože ho ráda sleduje a chtěla si to vyzkoušet. Pokud by vyhrála, tak by část peněz věnovala na pomoc Ukrajině. Zbytek peněz by dala do vylepšení restaurace. Jako zábavu si pro své hosty připraví stolní tenis. Tato jídla si vybrala, protože se skládá z jejích oblíbených jídel.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je komunikativní, extrovertní a upřímná.

Zájmy:
Mezi její koníčky patří fitness, čtení a vaření.

Vztah k vaření:
Vaří ráda a baví ji to.

Chutě:
Ráda připravuje ukrajinská jídla – boršč a šašlik. Má ráda jídla připravené přírodně – nesmažené. Je ráda, když je součástí jídla zelenina. Mezi její oblíbená jídla patří mamaliga s brynzou.

Nesnáší:
Nejí guláš a bramboráčky. Nikdy by nesnědla dršťkovou polévku.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Když se chce, všechno jde.“

Očekávání:
Těší se na dobře strávený čas a možnost ochutnat třeba něco nového.

Vstoupit do diskuse- 163 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!