Luboš Moravec

Luboš získal vzdělání na SPŠ v Novém Městě nad Metují. Dříve podnikal v různých oblastech – měl bar, hospodu anebo starožitnosti. Nyní je doma a sám sebe považuje za rentiéra. Hodně času věnuje rodině a nejmladšímu synovi.
Vstoupit do diskuse- 47 názorů

S manželkou Lucií je ženatý 26 let. Společně mají 3 děti – syna Marka (26 let), dceru Karolínu (24 let) a nejmladšího syna Luboše (16 let). Nejmladší syn trpí těžkým autismem a má další postižení – s manželkou mu věnují všechen čas. Lubošovým velkým koníčkem je chovatelství – chová vzácné husy a slepice. Má rád starožitnosti a sport. Do pořadu ho přihlásila jeho dcera, protože je Luboš podle ní dobrý kuchař. Pokud by vyhrál, tak by část peněz daroval škole ZŠ a MŠ NOVA, kam chodí jeho nejmladší, a se zbytkem případné výhry by potěšil svá zvířata. Jako zábavu si pro své hosty připraví stínové divadlo žáků ZŠ a MŠ NONA. Tuto zábavu si vybral, protože má postiženého syna a chtěl by tímto podpořit děti z této školy.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je hyperaktivní a komunikativní člověk.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je chovatelství – chová vzácné husy a slepice. Má rád starožitnosti a sport.

Vztah k vaření:
Vaří rád, ale vaření extrémně neprožívá.

Chutě:
Má rád vše – nejraději jídla z české kuchyně. Mezi jeho oblíbená jídla patří španělský ptáček s rýží.

Nesnáší:
Nemá rád kuskus a nikdy by nevypil mléko. Alergii žádnou nemá. Ze zdravotních potíží ho trápí diabetes, dna, hypertenze a krevní oběh. Při společném stolování je tolerantní.

Motto:
,,Všechno jednou dobře skončí, když ne, tak ještě není konec.‘‘

Očekávání:
Těší se na dobré jídlo a zábavu.

Vstoupit do diskuse- 47 názorů

reklama