Lucia Devečková

Druhá hostitelka pochází ze Slovenska a v Ostravě žije teprve asi měsíc. Lucia vystudovala Akademii umění v Banské Bystrici, obor výtvarné umění.
Vstoupit do diskuse- 685 názorů

Pracovala jako kurátorka, dramaturgyně, produkční, PR manažerka, baristka a obsluha. Nyní nastupuje do nové práce jako pomocná síla v kuchyni. Hlavně se ale věnuje umění – tvoří vlastní díla a organizuje různé kulturní akce. Snaží se podporovat začínající umělce a vede netradiční nezávislou Galerii Lavička. Momentálně sdílí ještě s přítelkyní a dalšími spolubydlícími byt 3+1 v ostravském paneláku. Partnerka ji přihlásila také do pořadu. Pokud Lucia vyhraje, vezme svou přítelkyní a rodinu na dobré jídlo a případně si udělají nějaký pěkný výlet.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je tolerantní, přátelská, otevřená novým věcem, upřímná, nekonfliktní a vtipná.

Zájmy:
Umění a kultura. Ráda čte, poslouchá hudbu a sleduje různé seriály. Baví ji učit se něčemu novému a také se věnuje ručním pracím – převážně vyšívání.

Vztah k vaření:
Vaří ráda, i když ne příliš často, spíš příležitostně. Často připravuje palačinky, asijské nudle se zeleninou, bramborové placky, těstoviny, spíš ji baví bezmasá jídla.

Chutě:
V jídle není příliš vybíravá. Upřednostňuje zahraniční jídla, ale i slovenskou a českou kuchyni, pochutná si na všelijakých koláčích. Mezi její milovaná jídla patří svíčková, brynzové halušky, sushi a špagety.

Nesnáší:
Vnitřnosti. Při stolování jí vadí špatně umyté nádobí a mlaskání.

Motto:
„Follow your dreams“!

Očekávání:
Těší se na dobré jídlo, nové zkušenosti a zábavu.

Vstoupit do diskuse- 685 názorů

reklama