Lucia Jendrušáková

REPRÍZA: Třetí hostitelka je už mladá maminka. Před mateřskou dovolenou Lucia pracovala jako administrativní pracovnice nebo servírka, obsluha CNC strojů a ve skladu.
Vstoupit do diskuse- 55 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pochází ze Slovenska, v Česku žije rok a půl. Za tu dobu si v práci našla přítele a dnes už spolu mají čtyřměsíční dceru. Bydlí ve 4+1 v Kutné Hoře. Rodinu doplňuje psí mazlíček Chlumlee. Je to jedenáctiměsíční kříženec jorkšíra a maltézáka. Velký divoch má rád pohyb a akci. Nejčastěji dostává granule, ale někdy mu Lucia uvaří nějaké vnitřnosti na přilepšenou. Nejraději má však šunku. Lucia se do pořadu přihlásila sama, protože by si ráda vyzkoušela, jaké je vaření pro více než tři lidi. Také je zvědavá, jak vše zvládne a jak bude vypadat v televizi.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je milá, usměvavá a snaží se vždy splnit vše tak, aby se zbytečně nestresovala.

Zájmy:
Ve volném čase ráda bruslí a plave, doma ji baví pletení a ruční práce.

Vztah k vaření:
Baví ji to, pokud všem strávníkům chutná a jídlo se jí povede. Vaří od patnácti let a pravidelně od té doby, co má rodinu. Ráda připravuje saláty a zelňačku.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří svíčková.

Nesnáší:
Špenát. Při stolování jí vadí neslušné projevy, jako je krkání nebo větry.

Motto:
Konec přátelství je horší než konec lásky.

Očekávání:
Ráda by vyhrála, ale především si přeje, aby všichni prožili příjemný týden.

Vstoupit do diskuse- 55 názorů

reklama