Lucie bere účast v Prostřeno! jako sociální experiment!

Věrná divačka pořadu Prostřeno! Lucie (30) vsadí na prověřenou kartu francouzské kuchyně.
Lucie Zapalačová
Lucie Zapalačová
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lucie své účinkování prý pojala jako sociální experiment. Zajímá ji, jak lidi pod tlakem fungují, co všechno jsou schopni udělat pro peníze atd. Čtvrtá hostitelka bydlí v novém bytě na okraji Brna s přítelem. Jako první si připraví mini quiche, každý dostane malý francouzský slaný koláč s náplní ze slaniny, pórku, tučné kysané smetany, vajec a sýra. Těsto se musí předem odležet, což platí i o sladké tečce, opět francouzské specialitě crème brûlée. Při vaření to vypadá, že má Lucie práci dobře zorganizovanou, vždyť v zaměstnání vede tým!

Lence nechutná

Lence nechutná
Lence nechutná

Hosté dostanou na přípitek originální cider. Co ale vázne, to je Lenka, na kterou se musí čekat, a prý to není poprvé. Lucka se tím ale rozhodit nenechá a pokračuje ve své slibně nastartované večeři. Dámy si mezitím při šmejdění utahují z Radka, který je celý červený, a dostanou i zatím nejchutnější úkol týdne, bruschetta hostinu zahájí. Předkrmový quiche ještě doprovodí salátek, hrášková polévka s pestem z medvědího česneku u většiny též zaboduje, snad jen Lenka u stolu stávkuje. Je to taktika, nebo jí krém opravdu nechutná?

Lenka s Sára

Prostřeno! XVIII (9): (D) Lenka a Sára
Lenka a Sára

Na burgundské hovězí s máslovou bramborovou kaší se chvíli čeká, vyplatí se to čekání? Pro Sáru omáčka bez hub, podle Radomila a Lenky je chuť vína v omáčce až moc silná, jinak se ale všichni nakonec i včetně Radka olizují. Sladká je zábava i dezert se sladkou krustičkou též nikoho nezarmoutí – naopak.

 

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Reklama
Reklama