Lucie Krejčová

Má jen základní vzdělání, protože studium na střední škole, kde tři roky studovala obor ekonomika a podnikání, nedokončila. Nyní pracuje tři roky jako operátorka ve sklářské výrobě, kde tráví hodně času. Má nového přítele.
Vstoupit do diskuse- 351 názorů

V Mostě žije v malém bytě teprve krátce, nemá zrovna příjemnou minulost, na kterou by chtěla vzpomínat, a toto místo bere jako nový start do života. Do pořadu se přihlásila sama, aby si dokázala, že na to má a zvládne dobře uvařit pro své hosty. Pokud by vyhrála, jela by na nějakou pěknou dovolenou, nebo by si pořídila auto.

Charakter:
Myslí si, že je přátelská, milá, usměvavá, upovídaná, pracovitá a cílevědomá. Má ráda dobrou zábavu, nesnáší přetvářku a lež.

Zájmy:
Ráda se schází s přáteli, podniká různé výlety a chodí na party. Baví ji nakupování a vaření, ráda si zajde do salonu krásy na nějakou příjemnou proceduru.

Vztah k vaření:
Vaření ji baví, naučila se vařit sama, poté co odešla v osmnácti letech od rodičů. Ráda připravuje jídla inspirovaná americkou kuchyní.

Chutě:
Má ráda vše, na co má zrovna chuť. Může si to dovolit, protože po ničem zatím nikdy nic nepřibere. Mezi její oblíbená jídla patří steak, domácí burger a halušky.

Nesnáší:
Dršťky, houby, kopr, ananas a vejce uvařená natvrdo. Při stolování jí vadí mlaskání.

Motto:
Nikdy neříkej nikdy!

Očekávání:
Chtěla poznat nové lidi a nová jídla.

Historka z vaření:
Jednou jí při umývání nádobí spadla sklenice na nohu, a přestože se zpočátku zdálo zranění jako banální, tak se z toho vyklubaly přeříznuté šlachy.

Reklama
Vstoupit do diskuse- 351 názorů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama